10 вантажівок з озброєними бойовиками готуються в Ростовській області Росії до прориву на Донбас (відео)

00:20 12 червня 2014 р.


Фото: AP

Про це повідомив телеканал «Інтер» з посиланням на місцевого журналіста Всеволода Филимоненко.

«Хартия'97» інформувала пізно ввечері 11 червня в повідомленні «Казахи й кавказці з Росії готують прорив у Луганськ через кордон»:

«На території Ростовської області формується нова колона для прориву в Україну. Про це повідомляє телеканал «Інтер» з посиланням на місцевого журналіста Всеволода Филимоненко.

Він розповів, що селище Тернове (Краснодонський район Луганської області. – «ЩЛ») вже зайняли бойовики, серед яких, окрім вже звичних кавказців, є й представники Казахстану. За словами журналіста, на територію населеного пункту заїхала колона з 10 вантажівок.

Він зазначив, що на території області продовжуються викрадання людей. Бойовики живуть у будинках місцевих жителів. Журналіст розповів подробиці про події в Донбасі за участю бойовиків казахської зовнішності.

Місцеве видання «Donbass.lg.ua» також зазначає, що керівництво прикордонної служби України дало команду прикордонникам поспішно зібратися, забрати все найцінніше, й залишити територію КПП «Берюкова» в Свердловському районі Луганської області. Співробітники, за словами журналістів, шоковані таким наказом, так як з боку Росії вже вишикувалася колона УРАЛів і КамАЗів, в яких сидять автоматники кавказької та казахської зовнішності».


Відео: TVgolosnaroda

dailylviv.com

До теми

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу