10-тисячне віче в Дніпропетровську скандувало Путіну: «Геть від України!» (відео)

22:00 2 березня 2014 р.

  • 0


Фото: facebook.com/vitaliy.umanets

Його учасники тримали плакати з написами «Я – росіянин, але я не потребую захисту Путіна!».

10-тисячне віче прихильників євроінтеграції у Дніпропетровську висловило свій протест проти дій військових Росії у Криму і зажадали від російського президента Володимира Путіна припинення агресії. Учасники віча тримали у руках державні прапори України, плакати «Ні війні!», «Путін, геть від України!» тощо.

Етнічні росіяни принесли на площу плакати з написами «Я – росіянин, але я не потребую захисту Путіна».Учасники заходу скандували «Путін, геть!», «Ганьба!», «Російський народе, ми не вороги!», «Крим – це Україна!».

На вічі виступили активісти місцевого Євромайдану, депутати міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни та жителі Дніпропетровська. Вони закликали Росію вивести війська з Криму, міжнародну спільноту – зупинити агресора, а також підтримали загальну мобілізацію.

Люди заявляли, що готові захищати територіальну цілісність України. Самооборона Майдану тут же проводила додатковий набір всіх охочих у свої лави.

За підсумками недільного віча створений штаб Національного захисту Дніпропетровської області, який розташується у будівлі облдержадміністрації. Наразі він розпочав збір пожертв, харчів та медикаментів.

Під час віча дніпропетровці також помолилися і вшанували пам'ять земляка, загиблого на столичних барикадах, 21-річного вірменина Сергія Нігояна: сьогодні виповнюється 40 днів від дня смерті юнака. Про це повідомляє сьогодні, 2 березня, «Радіо Свобода».


Відео: Портал Днепропетровска

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу