10-тисячне віче в Дніпропетровську скандувало Путіну: «Геть від України!» (відео)

22:00 2 березня 2014 р.

  • 0
  • 2634


Фото: facebook.com/vitaliy.umanets


Відео: Портал Днепропетровска

Його учасники тримали плакати з написами «Я – росіянин, але я не потребую захисту Путіна!».

10-тисячне віче прихильників євроінтеграції у Дніпропетровську висловило свій протест проти дій військових Росії у Криму і зажадали від російського президента Володимира Путіна припинення агресії. Учасники віча тримали у руках державні прапори України, плакати «Ні війні!», «Путін, геть від України!» тощо.

Етнічні росіяни принесли на площу плакати з написами «Я – росіянин, але я не потребую захисту Путіна».Учасники заходу скандували «Путін, геть!», «Ганьба!», «Російський народе, ми не вороги!», «Крим – це Україна!».

На вічі виступили активісти місцевого Євромайдану, депутати міської та обласної рад, ветерани Другої світової війни та жителі Дніпропетровська. Вони закликали Росію вивести війська з Криму, міжнародну спільноту – зупинити агресора, а також підтримали загальну мобілізацію.

Люди заявляли, що готові захищати територіальну цілісність України. Самооборона Майдану тут же проводила додатковий набір всіх охочих у свої лави.

За підсумками недільного віча створений штаб Національного захисту Дніпропетровської області, який розташується у будівлі облдержадміністрації. Наразі він розпочав збір пожертв, харчів та медикаментів.

Під час віча дніпропетровці також помолилися і вшанували пам'ять земляка, загиблого на столичних барикадах, 21-річного вірменина Сергія Нігояна: сьогодні виповнюється 40 днів від дня смерті юнака. Про це повідомляє сьогодні, 2 березня, «Радіо Свобода».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630