10 листопада вноситимуть зміни до міського бюджету Львова

11:52 4 листопада 2016 р.

На пленарному засіданні ЛМР розглянуть питання про прийняття у власність територіальної громади водопровідних мереж з подальшою передачею на баланс водоканалу.

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський оприлюднив порядок денний її пленарного засідання, яке запланували провести 10 листопада:

1. Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2016 рік.

2. Про міський бюджет Львова на 2017 рік.

3. Про обслуговування коштів міського бюджету Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2017 році. 

4. Про затвердження Програми збереження та популяризації національної пам’яті загиблих героїв АТО. 

5. Про затвердження Програми надання стипендій для талановитих студентів Національного університету «Львівська політехніка». 

6. Про надання громадянці М. М. Шевчук дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Котляревського, 53 (ухвала прийнята на пленарному засіданні 20 жовтня 2016 року, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд). 

7. Про порядок виступів на пленарних засіданнях Львівської міської ради.

8. Про внесення змін до ухвали міської ради №130 від 4 лютого 2016 року Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям на реалізацію соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» 

9. Про затвердження Програми організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку м. Львова на 2017-2019 роки. 

10. Про присвоєння Львівській державній хоровій школі «Дударик» імені Миколи Кацала. 

11. Про зміну істотних умов праці працівників Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

12. Про внесення змін до ухвали міської ради №3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львова» від 19 червня 2014

13. Про внесення змін до ухвали міської ради №2286 «Про статус і соціальний захист ветеранів Української повстанської армії» від 11 квітня 2013року.

14. Про збільшення статутного капіталу ЛКП «Центр розвитку туризму Львова».

15. Про прийняття у власність територіальної громади Львова водопровідних мереж з подальшою передачею на баланс ЛМКП «Львівводоканал». 

16. Про надання громадянину А. М. Кривуті в оренду нежитлових приміщень на вулиці Дорошенка, 8.

17. Про надання Комунальній 1-й міській поліклініці Львова в оренду нежитлових приміщень на вулиці Личаківській, 119.

18. Про надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Шота Руставелі, 1.

19. Про надання ЛКП «Левандівка» в оренду нежитлового приміщення на вулиці Широкій, 86б.

20. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність квартир №1, №50 та №55 на вулиці Рубчака, 7.

21. Про надання державному комунальному аптечному підприємству «Під чорним орлом» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Друкарській, 2.

22. Про надання громадянину Ю. М. Віктюку в оренду нежитлових приміщень на пл. Соборній, 17.

23. Про надання ЛМГО «Союз Українок» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Хуторівка, 24.

24. Про надання Залізничній районній адміністрації Львівської міської ради в оренду нежитлових приміщень на вулиці Грушевського, 55 у селищі Рудне.

25. Про надання в оренду ПАТ «Укртелеком» нежитлових приміщень на вулиці Личаківській, 147.

26. Про надання благодійній організації «Фонд Горіховий дім» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Личаківській, 90.

27. Про надання Міській централізованій бухгалтерії установ культури в оренду нежитлових приміщень на площі Ринок, 21.

28. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛКП «Вулецьке».

29. Про надання ЛКП «Львівський ліхтар» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Київській, 34.

30. Про надання ЛКП «Цитадель-Центр» в оренду нежитлових приміщень.

31. Про надання в оренду нежитлових приміщень ЛМКП «Айсберг».

32. Про надання Управлінню державної пенітенціарної служби України у Львівській області в оренду нежитлового приміщення на вулиці Сихівській, 14.

33. Про вилучення з переліку об’єктів комунальної власності м. Львова, які підлягали приватизації способом викупу, нежитлових приміщень на вулиці Болгарській, 4.

34. Про внесення змін до ухвали міської ради №1786 від 15 травня 2008 року.

35. Про внесення змін до ухвали міської ради №456 «Про надання в оренду нежитлових приміщень на вулиці Академіка Єфремова, 6» від 19 лютого 2011 року.

36. Про внесення змін до ухвали міської ради №802 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Львова, які підлягають приватизації способом викупу» від 14 липня 2016 року.

37. Про внесення змін до ухвали міської ради №654 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні» від 1 липня 2016 року.

38. Про внесення змін до ухвали міської ради №284 «Про надання громадянину А. С. Кухтицькому в оренду нежитлових приміщень на вулиці Академіка Кравчука, 8». від 17 березня 2016 року.

39. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Львова, які підлягають приватизації способом продажу на аукціоні. 

40. Інформація управління архітектури департаменту містобудування та управління охорони історичного середовища щодо стану містобудування та охорони історичного середовища у Львові. 

41. Про затвердження містобудівної документації «План зонування території Львова (зонінг) Том І. Частина 6. Зонування Личаківського району»

42. Про внесення змін до ухвали міської ради №4527 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова» від 23 квітня 2015 року.

43. Про надання ТзОВ «Стрийський ринок» в оренду конструктивних елементів благоустрою на вулиці Франка, 81 для розміщення тимчасових споруд.

44. Про продаж земельної ділянки на вулиці Володимира Великого (між будинками №4 та №6) з аукціону під забудову.

45. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Б.С. Олійнику на вулиці Зеленій, 251а.

46. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу ФОП Романчаку В. Г. на вулиці Навроцького, 1-р.

47. Про затвердження ТзОВ «Аурум-Сіті» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Пимоненка, 7.

48. Про затвердження ТзОВ «Ролада» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вулиці Пасічній, 127.

49. Про затвердження релігійній громаді УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці І. Вернадського (біля будинку №28).

50. Про затвердження релігійній громаді римсько-католицької Церкви парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Шевченківському районі міста Львова технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вулиці Купальській, 11.

51. Про затвердження ОСББ «Кросворд» технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вулиці Академіка Сахарова, 82.

52. Про затвердження ТзОВ «Перфект Плюс» проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вулиці Перфецького, 2.

53. Про затвердження фермерському господарству «Ярослава» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці Т. Шевченка, 360-а.

54. Про затвердження фізичній особі – підприємцю О. О. Ящуку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вулиці Зеленій, 253.

55. Про затвердження громадянину громадянам Л. Й. Бобко та О. Й. Бобку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Розточчя, 23-а.

56. Про затвердження фізичній особі – підприємцю Л. О. Монцібович проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вулиці Грінченка, 1.

57. Про затвердження ПП «Соната сервіс груп» проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вулиці Замарстинівській, 127.

58. Про затвердження обслуговуючому кооперативу «Двіженець» проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання громадянам (членам обслуговуючому кооперативу «Двіженець») земельних ділянок в урочищі Клепарів.

59. Про розгляд питання затвердження ТзОВ «Юніко-капітал» технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки на вулиці Угорській, 14. 

60. Про розгляд питання затвердженн громадянину громадянам Ю. М. Онишку та С. М. Онишку у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вулиці Кондукторській, 28. 

61. Про розгляд питання затвердження громадянину І. А. Ярмуху проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та наданні земельної ділянки на вулиці Розточчя (навпроти будинку №144).

62. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.10.2016 №1083 «Про надання громадянину Петруху А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Героїв УПА, 73» .

63. Про розгляд питання внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 №562 «Про продовження ТзОВ «Вантажна база ЛЗТА» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Городоцькій, 355б».

64. Про розірвання договору оренди землі №Ш-2872 від 16 жовтня 2013 року.

65. Про продовження ТзОВ «Львівське торгово-виробниче підприємство «Зроби сам» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Зеленій, 288-а.

66. Про продовження агропромисловій виробничо-комерційній фірмі «Інтерсервіс» у формі ТзОВ терміну оренди земельної ділянки на вулиці Богданівській, 42.

67. Про продовження ПП «Анаско» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Кульпарківській, 95.

68. Про продовження громадянину М. І. Бручковському терміну оренди земельної ділянки на вулиці Джорджа Вашингтона, 17б.

69. Про продовження ПП «Зеник-Львів» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Жовківській, 22.

70. Про продовження ПП «Альянс-Сервіс» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Городоцькій, 286-б (промзона «Сигнівка»).

71. Про розгляд питання продовження ДП «Інтергал-Буд» ТзОВ «Фірма «Інтергал» терміну оренди земельної ділянки на площі Старий Ринок.

72. Про розгляд питання продовження ПАТ «Прикарпатбуд» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Щирецькій, 5. 

73. Про зміну ПП «Гал-Імпреза» цільового призначення земельної ділянки та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Стрийській, 108.

74. Про надання середній загальноосвітній школі №63 Львова дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Личаківській, 177.

75. Про надання вищому професійному училищу №29 Львова дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці В.Єрошенка, 20.

76. Про надання ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Шевченка, 327г.

77. Про надання ЛКП «Рембуд» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Під Голоском.

78. Про надання гаражно-будівельному кооперативу «Антей» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Майданній – проектованій вулиці.

79. Про надання ПП «Торгові технології 067» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок на перехресті вулиць Патона й Ряшівській (вулиця Патона, 37).

80. Про надання ОСББ «На Хмельницького» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вулиці Хмельницького, 144.

81. Про надання ТзОВ «Лантсервіс» дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Шевченка, 154-а.

82. Про надання ПП «Сервіс Системи» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вулиці Антоновича, 102.

83. Про надання ЛПАТ «Галант» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Зеленій, 147.

84. Про надання ТзОВ «Омега-Львів» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Під Голоском, 17.

85. Про надання ПАТ АКБ «Львів» земельної ділянки на вулиці Дудаєва, 20.

86. Про надання громадянинуГ. В. Хороз дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Кульпарківській, 95.

87. Про надання громадянину В. І. Шаповалову дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Нечуя-Левицького, 20.

88. Про надання громадянину В. О. Воронцову озволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

89. Про надання фізичним особам – підприємцям М. І. Кахняку та З. В.Кушлі  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вулиці Циганівка, 12.

90. Про надання громадянину В. Є. Левицькому дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Богданівській, 42/15.

91. Про надання громадянину Т. В.  Мартинюку дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Рудакі, 3-а.

92. Про надання ФОП Д. Ю. Семеновій дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вулиці Берестяній, 13.

93. Про надання ОСББ №18 по вулиці Карпинця у Львові «Карпинець» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Карпинця, 18.

94. Про надання ТзОВ «Дизайн-студія «Ключ» дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Раковського, 24а.

95. Про надання громадянину І. І. Збірку дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Морозній, 9.

96. Про надання громадянину Є.Є. Михайліву  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вулиці Стрийській, 326а.

97. Про розгляд питання надання громадянці М. Я. Пасівнич дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Лірницькій, 16. 

98. Про розгляд питання надання дозволу ТзОВ «ТКД-Постач» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вулиці Личаківській, 31-33. 

99. Про розгляд питання надання громадянину В. Ю.Послєдніченку дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Вулецькій, 9-а. 

100. Про розгляд питання надання громадянину У. М. Посіко дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вулиці Нагірній. 

101. Про розгляд питання передачі ТзОВ «Готельний комплекс «Таурус» земельної ділянки на пл. Князя Святослава, 9.

102. Про погодження громадянці Г. К. Пелех місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Нагірній (біля будинку №44).

103. Про погодження громадянці З. П.  Горобець місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Загірній (біля будинку №7).

104. Про погодження ПрАТ «Ірокс» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Шевченка, 317.

105. Про розгляд питання погодження громадянину К. М. Кухті місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Драгана, 10а. 

106. Про розгляд питання погодження громадянці І. Я. Янчишин місця розташування земельної ділянки та наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Розточчя, 150. 

107. Про розгляд питання надання громадянину В. О.Бондарчуку  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Гайовської (біля будинків №20 та №22). 

108. Про розгляд питання продовження ПП «Львів-Стиль» терміну оренди земельної ділянки на вулиці Коломийській, 7.

109. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

110. Про затвердження громадянам проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок і технічних документацій із землеустрою, та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

111. Різне.

Ігор Телішнвський опублікував цей порядок денний на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини