1 мільйон 300 тисяч «мертвих душ» можуть використати на виборах, – політик у Львові

18:30 22 лютого 2019 р.

В Україні налічують один мільйон 300 тисяч «мертвих душ» виборців, якими можуть скористатися під час виборів.

Про це сьогодні, 22 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Які чинники найбільше впливають на зміну кількості виборців на Львівщині? Тенденції і наслідки», що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив голова БФ «Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець.

- У 2010 році, коли відбувалися вибори Президента, в Україні було 37 млн виборців. Через чотири роки, в 2014, під час наступних виборів Президента, -  вже 34,6 млн. Закономірно, що цього року, через війну та економічні негаразди, кількість виборців мала би ще зменшитися. Натомість ми маємо, за офіційними даними, 35 млн виборців, - підрахував він.

Експерт з виборчого права Федір Алєйніков вважає, що нічого загрозливого не відбувається.

- У Державному реєстрі виборців може бути 37 млн виборців. Але це не означає, що всі ці виборці будуть включені до списку виборців. До цих списків не включать виборців, які перебувають на непідконтрольних територіях України, недієздатних та інших виборців. Тому цю маніпуляцію ми можемо чітко відстежувати відразу, щойно підуть перші протоколи з виборчих дільниць. Згідно з Законом України «Про вибори Президента»,  Центральна виборча комісія буде невідкладно оприлюднювати такі дані. Тому фальсифікації виявлять відразу, - переконаний він. 

Федора Алєйнікова підтримав голова Львівської обласної партійної організації «УКРОП» Ігор Телішевський.

- На дільницях буде велика кількість представників від різних кандидатів. Один за одним стежитимуть. Крім того, всі знають, що перевірити списки виборців можна. І люди знатимуть, чи хтось живе за цією адресою, чи хтось помер кілька років тому, - каже він. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу