Новини Львова (cтор. 4)

Фото для новини

13:45 12 квітня 2024 р.

Польща може надати Україні радянські зенітні ракети

Президент Польщі Анджей Дуда під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським у Вільнюсі заявив про можливість передачі Україні радянських зенітних ракет для підтримки протиповітряної оборони.

Ситуації

Фото для новини

13:18 12 квітня 2024 р.

Три невеликі проколи. Львівські медики вперше видалили пухлину легені торакоскопічно

47-річна львів’янка Людмила Сидорук пішла на плановий огляд, і медики виявили пухлину легені. У лікарні святого Луки виконали всього через три невеликі проколи – без розрізу грудної клітки, медики змогли видалити цю пухлину. Таку торакоскопічну операцію тут виконали вперше.

Медицина

Фото для новини

12:42 12 квітня 2024 р.

Закон про мобілізацію. Чи підлягають призову студенти та викладачі

Верховна Рада України ухвалила новий закон про мобілізацію. Він ще не вступив у дію, але українців цікавлять основні положення з цього закону. Наприклад, чи будуть підлягати мобілізації студенти та викладачі навчальних закладів.

Ситуації

Фото для новини

12:16 12 квітня 2024 р.

Мобілізував заброньованого робітника. Судили начальника ТЦК на Львівщині

Радехівський районний суд Львівської області розглянув адміністративну справу щодо начальника місцевого ТЦК Василя Фери, який мобілізував на військову службу заброньованого працівника Молочної компанії «Галичина».

Ситуації

Фото для новини

11:50 12 квітня 2024 р.

На Львівщині знешкодили бойову частину «Шахеда» та залишки ракет

Спеціалісти вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції у Львівській області працювали на місцях обстрілів. У результаті обстеження території, правоохоронці виявили бойову частину «Шахеда», а також уламки ракет.

Ситуації

Фото для новини

09:44 12 квітня 2024 р.

В Естонії запропонували визнати Московський патріархат терористичною організацією

Міністр внутрішніх справ Естонії Лаурі Ляенеметс має намір запропонувати Рійгікогу визнати Московський патріархат терористичною організацією, щоб заборонити його діяльність на території країни.

Політика