Званням почесного доктора львівського університету удостоєно ректора вроцлавського

11:44 30 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Йосип Марухняк / «День»

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького відбулась урочиста церемонія вручення почесного звання доктора «Honoris causa» ректору Вроцлавського природничого університету, професору Романові Колачу.

Ці два вищі природничі навчальні заклади поєднує тісна дружба упродовж багатьох років, крім того, вони  вийшли з одного джерела – колишньої Академії ветеринарної медицини у Львові. Першим деканом ветеринарного факультету Вроцлавського природничого університету був ректор зі Львова – професор Зигмунт Марковскі.

Понад сорок вчених  зі Львова  за останні роки мали можливість практикуватись у стінах Вроцлавського природничого університету, а польська стипендія імені Станіслава Товпи стала в Україні престижною та бажаною мотивацією для молодих науковців. Про це наголосив у своїй вітальній промові ректор Львівськоого національноого університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького, професор Володимир  Стибель, виступаючи перед гостем і численною делегацію науковців, яка прибула до Львова з Польщі.

Згідно з традицією, Роман Колач одягнув мантію та колар, які дарують у Львівському університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького дипломантам, і Володимир Стибель вручив йому диплом почесного доктора «Honoris causa».  У своїй подячній промові Роман Копач, зокрема, сказав: «Я щиро вдячний за цю нагороду не тільки сьогодні, але й за роки нашої співпраці. Двісті тридцять п’ята річниця Академії ветеринарної медицини та сімдесятиріччя факультету ветеринарної медицини Університету природничих наук у Вроцлаві ще раз схиляють нас до роздумів, якого ми походження». 

Він акцентував увагу на спільних коріннях обох вишів, розвитку ветеринарної медицини та науки, а також щоденній роботі, такій як обмін студентами та викладачами,  зауважив, що саме такі безпосередні людські зустрічі є найкращим способом творення відкритого світу і довіри на основі спільних цінностей. Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Самбірській РДА звільнено крісло голови

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Садовий збере нараду з Чаплінським на вул. Малоголосківській для аналізу будівельних прорахунків

Тролейбус № 29 у Львові змінив маршрут

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу