Завтра у Львові заплановано провести інтернет-форум «Lviv iCamp 2013»

16:58 25 жовтня 2013 р.

  • 1
  • 9997


Фото: tojnet.tj

На ньому говоритимуть про те, як почати заробляти через інтернет та як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги.

Як інформує прес-служба міської ради, близько 300 інтернет-діячів з Києва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Львова та інших міст України зберуться 26 жовтня на конференцію «Lviv iCamp 2013». Причому така зустріч відбувається у Львові вже вчетверте. Її організатори, запевняють, що «подібні конференції є лише в Києві, Одесі та Харкові», що «львів’янам Форум допоможе розвивати Інтернет-бізнес».

У листопаді 2010 року конференція зібрала близько 250 ентузіастів Інтернету. В жовтні 2011 на «iCamp» були уже присутні близько 600 осіб – підприємців з офф-лайнового бізнесу, стартапщиків, програмістів, блогерів, власників Інтернет-магазинів. У жовтні 2012 на «iCamp», який відбувся спільно з «Призма24, відвідало близько 450 учасників.

На конференції будуть розкриті питання, як почати заробляти через інтернет та як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги. Будуть показані приклади успішних інтернет магазинів.

Також учасники зможуть задати питання, які їх цікавлять та знайти виконавців для виконання робіт, пов’язаних з просуванням в інтернеті. В рамках події запланована також біржа контактів, покликана об’єднати гравців даного ринку.

«Lviv iCamp 2013» буде відбуватися в приміщенні Українського католицького університету за адресою: вул. Хуторівка, 35А.

Організатором конференції є «Lviv Startup Club» – організація, створена для підтримки «StartUp»-підприємців у Львові. Станом на 2013 рік вона проводить чім різних технологічних конференцій.

Більше інформації – на сайті www.icamp.lviv.ua. Контактний тел: +38 (097)-776-20-68, e-mail: pavlo@startup.lviv.ua

dailylviv.com

Коментарі(1)

ugg skor

03:01 21 грудня 2013 р.

Відповісти

How you can approach ugg vinterstøvler Return to Based upon ugg støvler danmark Their age ugg bamsestøvler udsalg DiscriminationCongress against the law elegance simply by firms versus personnel and also people ugg sko older than 40. that revolved around elegance within the maintenance not to mention ugg.dk shooting connected with personnel, They brandish extra useful not to mention ugg sutsko work focused course load in comparison with advanced schooling ugg bamsestøvler classes. . com. [url=http://www.ironrailbandb.com/rooms/uggrea.asp]ugg skor[/url] ugg skor

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 19 вересня 2019 р.

У школах Львова впроваджуватимуть програму «Здорова постава»

У четвер, 19 вересня, на засіданні сесії ЛМР підтримали ухвалу «Про затвердження «Програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 507

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу