Завтра у Львові заплановано провести інтернет-форум «Lviv iCamp 2013»

16:58 25 жовтня 2013 р.

  • 1


Фото: tojnet.tj

На ньому говоритимуть про те, як почати заробляти через інтернет та як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги.

Як інформує прес-служба міської ради, близько 300 інтернет-діячів з Києва, Вінниці, Рівного, Тернополя, Львова та інших міст України зберуться 26 жовтня на конференцію «Lviv iCamp 2013». Причому така зустріч відбувається у Львові вже вчетверте. Її організатори, запевняють, що «подібні конференції є лише в Києві, Одесі та Харкові», що «львів’янам Форум допоможе розвивати Інтернет-бізнес».

У листопаді 2010 року конференція зібрала близько 250 ентузіастів Інтернету. В жовтні 2011 на «iCamp» були уже присутні близько 600 осіб – підприємців з офф-лайнового бізнесу, стартапщиків, програмістів, блогерів, власників Інтернет-магазинів. У жовтні 2012 на «iCamp», який відбувся спільно з «Призма24, відвідало близько 450 учасників.

На конференції будуть розкриті питання, як почати заробляти через інтернет та як правильно рекламувати в мережі свої продукти та послуги. Будуть показані приклади успішних інтернет магазинів.

Також учасники зможуть задати питання, які їх цікавлять та знайти виконавців для виконання робіт, пов’язаних з просуванням в інтернеті. В рамках події запланована також біржа контактів, покликана об’єднати гравців даного ринку.

«Lviv iCamp 2013» буде відбуватися в приміщенні Українського католицького університету за адресою: вул. Хуторівка, 35А.

Організатором конференції є «Lviv Startup Club» – організація, створена для підтримки «StartUp»-підприємців у Львові. Станом на 2013 рік вона проводить чім різних технологічних конференцій.

Більше інформації – на сайті www.icamp.lviv.ua. Контактний тел: +38 (097)-776-20-68, e-mail: pavlo@startup.lviv.ua

dailylviv.com

Коментарі(1)

ugg skor

03:01 21 грудня 2013 р.

Відповісти

How you can approach ugg vinterstøvler Return to Based upon ugg støvler danmark Their age ugg bamsestøvler udsalg DiscriminationCongress against the law elegance simply by firms versus personnel and also people ugg sko older than 40. that revolved around elegance within the maintenance not to mention ugg.dk shooting connected with personnel, They brandish extra useful not to mention ugg sutsko work focused course load in comparison with advanced schooling ugg bamsestøvler classes. . com. [url=http://www.ironrailbandb.com/rooms/uggrea.asp]ugg skor[/url] ugg skor

До теми

10:15 20 лютого 2020 р.

Педагоги приватних шкіл на Львівщині отримають 2,5 млн. гривень зарплати

На виплату заробітної плати педагогічним працівникам приватних шкіл області спрямували 2,5 млн. гривень, що забезпечує видатки в повному обсязі за січень і лютий.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу