Завтра у Львові присягатимуть курсанти університету безпеки життєдіяльності

21:44 16 вересня 2015 р.


Фото: mns.gov.ua

У четвер, 17 вересня, проголосять урочисту клятву й 33 вихованців Ліцею цивільного захисту.

Завтра 17 вересня, в день професійного свята рятувальників, об 11.00 на вулиці Клепарівській, 35 складуть Присягу працівників органів та підрозділів цивільного захисту на вірність українському народові курсанти Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Також в цей день 33 вихованців Ліцею цивільного захисту проголосять урочисту клятву. 

Після урочистої частини відбудеться брифінг для представників ЗМІ та буде продемонстровано елементи бойової роботи пожежно-рятувальних підрозділів із застосуванням спецтехніки та спорядження. В рамках заходів, відбудеться виставка сучасної пожежно-рятувальної техніки та спорядження, яке застосовують пожежно-рятувальні підрозділи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Львівського обласного управління ДСНС України. 

Участь в урочистостях візьмуть керівництво ДСНС України, представники влади та громадських організацій, керівники територіальних підрозділів ДСНС України, міжнародні делегації, батьки курсантів. Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу