Завтра у Львові поділиться своїм досвідом директор ІТ-компанії «Template Monster» Давид Арахамія

14:40 26 серпня 2015 р.

Фото до новини


Фото: Radiosvoboda.org

Координатор наймасштабнішого українського волонтерського руху зокрема розповість про те, як йому вдається робити те, чого поки що не виходить у Міноборони.

27 серпня до спільноти «Startup Grind» у Львові завітає Давид Арахамія – директор ІТ-компанії «Template Monster», відомий в інтернеті під псевдонімом «David Braun». Його виступ у готелі «RIUS» розпочнеться о 19.00.

Давид Арахамія – грузин за національністю, який, однак, став координатором наймасштабнішого українського волонтерського руху. Він також є автором «Народного проекту», який уже зібрав і спрямував на потреби української армії понад 16 мільйонів гривень. 

Зокрема Давид Арахамія пообіцяв розповісти про те, як вінстав директором «Template Monster», нічого не розуміючи в ІТ, як випадкові знайомства можуть змінити життя, навіщо йому псевдонім i від кого він отримує до 300 дзвінків на день, звідки гроші у «Народного проекту» і куди вони йдуть, як волонтерам вдається робити те, чого поки не вдається Міноборони.

Розклад зустрічі: 19.00-20.00 – реєстрація, нетворкінг, напої, снеки; 20.00-21.00 – інтерв’ю з David Braun; 21.00-22.00 – Q&A, нетворкінг, напої, снеки. Модератор зустрічі – Максим Лисак. Посилання для реєстрації:http://2event.com/events/311809?rid=265. 

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів