Завтра у Львівському інституті менеджменту відкриють «Українсько-німецький центр»

23:05 17 червня 2015 р.


Фото: lim.lviv.ua

Відкриття «Українсько-німецького центру» стане одним з кроків інтеграції Львівського інституту менеджменту у Європейський освітній простір.

18 червня у Львівському інституті менеджменту (ЛІМ) відбудеться урочисте відкриття «Українсько-німецького центру». Серед основних напрямків діяльності Центру є спільні освітні українсько-німецькі програми, зокрема: участь у програмах «Подвійний диплом», проведення спільних мовних шкіл, активізація програм академічних обмінів студентів і викладачів.

«Українсько-німецький центр» сприятиме розвитку взаємних відносин між українськими та німецькими компаніями, шляхом надання допомоги у пошуку партнерів, сприяння у вирішенні питань супроводу і підтримки делегацій та гостей із закордону, а також проведення зустрічей, «круглих столів», конференцій, семінарів, бізнес-заходів освітнього характеру та виставок тощо.  Серед запрошених почесних гостей – М. М. Дякович (почесний консул Федеральної Республіки Німеччина у Львові), В. А. Войнаровський (представник МЗС України у Львові), О. Р. Cивак (начальник управління  зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради), Міхаель Бек (лектор DAAD у Львові), А. В. Левкович (перший віце-президент Львівської Торгово-промислової Палати), В. Коруд (начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської Торгово-промислової Палати), М. Веселовська (керівник громадської організації «Спілка німців» («Deutsches Heim»), Д. Ліберт (керівник обласної організації німецької молоді), Андреас Веннінгер (керівник Представництва ОЕАД у Львові (Австрійський центр), Н. Є. Петращук (партнер Ґете-інституту Німецький мовний центр, керівник).

Після урочистостей гості матимуть можливість ознайомитися з виставкою німецькомовної літератури та інформаційних матеріалів про Німеччину, організованою бібліотекою ЛІМу. Відкриття «Українсько-німецького центру» стане одним з кроків інтеграції Львівського інституту менеджменту у Європейський освітній простір.

Захід відбудеться о 12.45 в актовому залі Львівського інституту менеджменту на вулиці Ліській, 16. Про це повідомили сьогодні, 17 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу