Завтра у Львівському інституті менеджменту відкриють «Українсько-німецький центр»

23:05 17 червня 2015 р.

  • 0


Фото: lim.lviv.ua

Відкриття «Українсько-німецького центру» стане одним з кроків інтеграції Львівського інституту менеджменту у Європейський освітній простір.

18 червня у Львівському інституті менеджменту (ЛІМ) відбудеться урочисте відкриття «Українсько-німецького центру». Серед основних напрямків діяльності Центру є спільні освітні українсько-німецькі програми, зокрема: участь у програмах «Подвійний диплом», проведення спільних мовних шкіл, активізація програм академічних обмінів студентів і викладачів.

«Українсько-німецький центр» сприятиме розвитку взаємних відносин між українськими та німецькими компаніями, шляхом надання допомоги у пошуку партнерів, сприяння у вирішенні питань супроводу і підтримки делегацій та гостей із закордону, а також проведення зустрічей, «круглих столів», конференцій, семінарів, бізнес-заходів освітнього характеру та виставок тощо.  Серед запрошених почесних гостей – М. М. Дякович (почесний консул Федеральної Республіки Німеччина у Львові), В. А. Войнаровський (представник МЗС України у Львові), О. Р. Cивак (начальник управління  зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради), Міхаель Бек (лектор DAAD у Львові), А. В. Левкович (перший віце-президент Львівської Торгово-промислової Палати), В. Коруд (начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської Торгово-промислової Палати), М. Веселовська (керівник громадської організації «Спілка німців» («Deutsches Heim»), Д. Ліберт (керівник обласної організації німецької молоді), Андреас Веннінгер (керівник Представництва ОЕАД у Львові (Австрійський центр), Н. Є. Петращук (партнер Ґете-інституту Німецький мовний центр, керівник).

Після урочистостей гості матимуть можливість ознайомитися з виставкою німецькомовної літератури та інформаційних матеріалів про Німеччину, організованою бібліотекою ЛІМу. Відкриття «Українсько-німецького центру» стане одним з кроків інтеграції Львівського інституту менеджменту у Європейський освітній простір.

Захід відбудеться о 12.45 в актовому залі Львівського інституту менеджменту на вулиці Ліській, 16. Про це повідомили сьогодні, 17 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

23 тисяч кроків за зайцем замість 21 дня без сну: результат бджоловжалювання

Карантин на Львівщині продовжили до 1 червня

Львівська область на першому місці серед боржників зарплати медикам, - дослідження YouControl

Уже 51 смерть від COVID-19 на Львівщині

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу