Завтра о 17.00 відбудуться установчі збори Львівської асоціації велосипедистів

12:28 16 січня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, завтра, 17 січня о 17.00 в приміщенні антикафе «Come In!» на вулиці Крушельницької, 3 відбудуться установчі збори ГО «Львівська асоціація велосипедистів» (ЛАВ).

У прес-службі міської ради повідомили п’ятницю «Щоденному Львову», що завтра, 17 січня о 17.00 в приміщенні антикафе «Come In!» на вулиці Крушельницької, 3 відбудуться установчі збори ГО «Львівська асоціація велосипедистів» (ЛАВ). У повідомленні також конкретизують:

«Організація повинна об’єднати людей, котрі бажають жити у місті, комфортному для усіх учасників дорожнього руху, і у якому справді хочеться жити. Також вона має стати майданчиком для обміну ідеями і втіленням їх у реальність. В організації також розповіли:

«Ідея створення громадської організації на базі ініціативи Асоціації велосипедистів Львова існувала давно. Досвід показує, що багато питань, пов’язаних з велорухом, важко вирішити без статусу громадської організації.

ЛАВ повинна стати платформою для об’єднання різноманітних ініціатив, які відстоюють інтереси велосипедистів, потужним інструментом впливу громадськості на місцеву владу щодо створення належних умов для велосипедистів. Громадська організація зможе легше залучати грантові і спонсорські кошти для реалізації різноманітних велоініціатив».

Більш детальна інформація, статут та структура ЛАВ – за сайті: http://lav.org.ua».

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу