Завтра на Львівщині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з 11-ти предметів

15:52 27 березня 2015 р.


Фото: charivne.info

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, у суботу, 28 березня, регіональний центр оцінювання якості освіти проведе друге пробне ЗНО, під час якого абітурієнти матимуть можливість пройти пробне тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 березня, «Щоденному Львову»:

«У суботу, 28 березня, Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти проведе друге пробне ЗНО, під час якого абітурієнти матимуть можливість пройти пробне тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Пробне незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням, яке мають можливість пройти одинадцятикласники та випускники шкіл минулих років, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів. Участь у пробному ЗНО надає можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього тестування 2015 року.

Загалом на території, яку обслуговує ЛРЦОЯО, 28 березня діятимуть 52 пункти тестування, з яких 30 – у Львівській області, по 11 – у Волинській та Рівненській областях. Зокрема, на Львівщині пункти тестування діятимуть у восьми містах: Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, Броди, Жовква та Новояворівськ.

Вхід у пункти тестування відбуватиметься з 10.15 до 10.55 за паспортом чи свідоцтвом про народження. Також учасники оцінювання повинні мати при собі запрошення-перепустку та квитанцію про оплату. Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Нагадуємо, що цьогоріч на участь у пробному тестуванні у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти зареєстровано 17 тисяч 888 учасників, які обрали 26 938 тестувань. Зокрема, у Львівській області – 9 831 особа (15 603 тестувань).

21 березня відбулося пробне тестування з української мови та літератури. Участь у ньому взяли 15 387 учасники, з них 8 403 – у Львівській області, що становить 97,58 %».

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу