Завтра львів'янам продемонструють досягнення профтехосвіти

13:30 5 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У п’ятницю, 6 травня, о 12:00 на площі біля пам'ятника Івану Франку на вулиці Університетська, 1 стартує вже традиційне свято професійно-технічних навчальних закладів області «Великодні дзвони – 2016».

Про це повідомили сьогодні, 5 травня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук анонсував: «Наше завдання – ознайомити львів’ян та гостей міста з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, застосуванні раціональних прийомів праці. Також ми прагнемо підготувати та допомогти учнівській молоді у виборі майбутньої професії».

У програмі свята відбудуться виставки досягнень технічного та художньо-прикладного спрямування профтехосвіти Львова та області (технічні моделі, комп’ютерна техніка, сільськогосподарський реманент, швейні вироби, образотворче мистецтво, українська народна вишивка), а також товарів широкого вжитку (кулінарія, хлібобулочні вироби, вироби з дерева, лозоплетіння, художнє ковальство). Запланована й концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів та виступ ансамблю барабанщиць Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну Львова.

Окрім цього, відбудеться показ моделей весняно-літньої колекції жіночого одягу. Взяти участь у святі можуть усі бажаючі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини