Завтра до львівського «Родинного клубу» завітають американські десантники

17:56 29 квітня 2015 р.


Фото: iPress.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у четвер, 30 квітня, вихованці Дитячих клубів Залізничного району зможуть неформально поспілкуватися з представниками Збройних Сил США та практично перевірити свої знання англійської мови.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 29 квітня, «Щоденному Львову»:

«У четвер, 30 квітня, на заняття до гуртківців «Родинного клубу» на вулиці Петлюри, 37 завітають представники Збройних Сил США, учасники проекту «Фіарлес Гардіан – 2015». Участь у спільному занятті візьмуть 30 вихованців Дитячих клубів Залізничного району віком 11-14 років. Початок занять – о 15.30. 

За словами організаторів, так діти зможуть неформально поспілкуватися з американцями та практично перевірити свої знання англійської мови. Військові розповідатимуть свої враження про Україну та цікаві життєві історії. 

Нагадуємо, що Дитячі клуби Львова – осередки дозвілля, в яких працюють гуртки пізнавального, творчого й спортивного спрямування. Заняття для дітей – безкоштовні. 

У «Родинному клубі» діє гурток англійського мови «Срібний лев» та студія декоративного мистецтва «Умійки». Більше інформації про Дитячі клуби в Залізничному районі – за номером телефону 295-82-46».

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу