Завод «Електрон» уже передав новий трисекційний трамвай «Львівелектротрансу»

17:44 28 жовтня 2014 р.


Фото: ulvovi.info

Як повідомили в вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, новинка –«вже в депо, проходить випробування, найближчим часом вийде на маршрут».

У прес-службі міської ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що завод «Електрон» уже передав новий трисекційний трамвай «Львівелектротрансу». У повідомленні також конкретизують:

«Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир,  завод «Електрон» уже передав новий трисекційний трамвай ЛКП «Львівелектротранс»

«Трамвай уже в депо, проходить випробування. В найближчий час вийде на маршрут. Ми ще остаточно не визначились, на якому саме маршруті він працюватиме. Можливо на 9-му, де курсує наш новий пятисекційний трамвай, але ще остаточно не вирішили», – сказав Віктор Щир. Нагадаємо, з кінця минулого тижня на маршруті №2 курсує новий троллейбус, виробництва «Електрон».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу