Заступником міністра освіти призначено проректора львівського католицького університету

13:28 22 жовтня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Наш земляк замінив звільненого 30 вересня Павла Полянського.

Кабінет Міністрів призначив заступником міністра освіти і науки проректора Українського католицького університету з науково-педагогічної роботи Павла Хобзея. Як повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, таке рішення Кабмін прийняв на засіданні 21 жовтня.

55-річний Хобзей з листопада 2010 року обіймав посаду проректора з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету. Він також є членом колегії Міносвіти. 1982 року закінчив механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в 1982-1985 роках навчався в аспірантурі цього університету на кафедрі теорії ймовірності та математичної статистики.

У 1986-1991 роках Хобзей був науковим співробітником Інституту прикладних проблем механіки і математики Національної академії наук у Львові, а в 1991-1994 роках – директором Львівського фізико-математичного ліцею. Також з 1994-го по 2002 рік Хобзей був начальником Управління освіти Львівської міської ради, у 2001- 2004 роках – тренером Західноукраїнського регіонального навчального центру Фонду «Україна-США».

У 2003-2005 роках він був директором Львівського регіонального центру тестування, у 2005-2010 роках – начальником Головного управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, в інформагенції «Українські Новини», де також нагадали: «30 вересня Кабмін звільнив заступника міністра освіти Павла Полянського».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу