Зарядний пристрій очистить мобільний телефон від вірусів

11:02 9 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3909

Вартість пристрою становитиме 65 доларів, щомісячна абонентська плата за антивірусні оновлення - 3-4 долари.

Міжнародна компанія Kaprica Security спільно з відомим виробником електронних аксесуарів Belkin працює над проектом зарядного пристрою для смартфонів, який вміє сканувати підключений гаджет на віруси. Незвичайний зарядник отримав назву Skorpion, повідомляють "Вести.Хайтек".

Зарядний пристрій не тільки зможе подавати енергію в акумулятор, а й отримає два режими сканування на віруси - швидкий (перевірка запущених процесів) і глибокий (повна перевірка файлової системи).

Ідея створити зарядний пристрій з функцією антивіруса з'явилася після того, як стало відомо, що iPhone можна зламати за допомогою модифікованого зарядника.

У планах компанії є випуск варіантів пристрою для всіх мобільних операційних систем.

Спочатку вийде версія для Android, адже саме для цієї ОС написано найбільше шкідливих програм.

Пізніше Kaprica Security і Belkin мають намір випустити версію для Windows Phone. Гаджет надійде в продаж наприкінці цього або на початку наступного року і буде орієнтований насамперед на корпоративних клієнтів.

Вартість пристрою становитиме 65 доларів, щомісячна абонентська плата за антивірусні оновлення - 3-4 долари.

Розробники лякають користувачів, стверджуючи, що надійний антивірусний захист телефону вкрай важливий, адже більшість людей зберігають на смартфоні багато особистої інформації, гаджети пов'язані з номерами кредитних карт і з телефонним рахунком.

На відміну від програмних антивірусів, Scorpion зможе виконувати сканування більш надійно, бо процес проводиться ззовні системи.

"Розумні" віруси, що вже захопили управління смартфоном, можуть блокувати роботу антивірусів, встановлених як додатки.  Про це повідомив сьогодні вранці Newsru.ua. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 23 жовтня 2019 р.

У Львові відкриють технологічну лабораторію

У вівторок, 29 жовтня, о 15.00 на вулиці Академіка Колесси (№2) розпочнеться відкриття технологічної лабораторії «Tech Lablnno», яка стане централізованим місцем інновацій для навчання, обміну досвідом у реалізації стартапів, створення умов прототипування та нових винаходів у форматі «FabLab».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 393

13:48 23 жовтня 2019 р.

У Львові пройде «Форум сучасних викладачів»

29 жовтня об 11.00 у Львові розпочнеться «Форум сучасних викладачів «Освіта 3.0», участь у якому візьмуть близько 120 вчителів ЗЗСО та викладачів ЗВО.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу