З 1 вересня школи знову можуть перейти на дистанційне навчання | Новини Львова

З 1 вересня школи знову можуть перейти на дистанційне навчання

00:48 28 червня 2020 р.

  • 1

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов на нараді у президента, присвяченій ситуації з коронавірусом.

За словами Данілова, уже сьогодні школи мають готувати "відповідні технічні можливості". Така неочікувана заява секретаря РНБО прозвучала після того, як у Міносвіти запевняли, що переводити школи на обов'язкове дистанційне навчання не будуть.

У міністерстві розповідали, що готуються до нового навчального року, друкують підручники і працюють над запуском єдиної освітньої електронної платформи.

Для шкіл розробляли нові правила роботи в умовах пандемії коронавірусу - правила дезінфекції, прибирання приміщень, умов перебування учнів у школі.

Питання, як саме вчитимуться діти, уряд нібито мав вирішити у серпні. Проте ці заяви робила попередня очільниця МОН Любомира Мандзій. Нещодавно Міносвіти отримав нового керівника - Сергія Шкарлета, який став в.о. міністра.

З квітня в Україні працювала всеукраїнська школа онлайн - дистанційне навчання для дітей по телебаченню і у Youtube.

У багатьох українських школах дистанційне навчання організували на платформах Zoom і GoogleClassroom. Але для деяких дітей навчання було лише списком завдань через Viber, а за вчителів працювали батьки.

Про це повідомила BBC Україна.

Коментарі(1)

Юрій

09:23 28 червня 2020 р.

Відповісти

Карантин відкрив нам нові можливості. Я ніколи не займався та навіть не думав про навчання в інтернеті, але через карантин змушений був перейти на онлайн навчання. У відкритті власної школи мені допомогли Ruzam, за що безмежно вдячний їм - https://ruzam.marketing/online-school Яка моя думка про освіту онлайн? Це наше майбутнє, беззаперечно. Наразі я публікую безкоштовні курси для своїх студентів, але аудиторія швидко збільшується... тому до кінця літа планую запустити 1-2 платних курси (тільки для того щоб окупити затрати на розробку платформи).

До теми

14:07 5 серпня 2020 р.

Львівщина - у трійці лідерів за створенням е-кабінетів майбутніх бакалаврів

Упродовж перших чотирьох діб активної фази вступної кампанії створено 110 тис. 237 , з яких активовано 110 тис. 211. Найбільше електронних кабінетів створено у Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Рубрика: Наука і техніка

10:27 23 липня 2020 р.

Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доля львівських "Карпат"

Рубрика: Спорт

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Львівська ОТГ: проблеми і рішення

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу