Юних львів’ян запрошують до вишкільного табору «Дивоцвіт»

15:05 15 липня 2015 р.


Фото: vgolos.com.ua

У понеділок, 20 липня, в селі Дубина в Сколівському районі (біля водоспаду Кам’янка) у рамках відзначення Року Андрея та Климентія Шептицьких розпочне роботу літній вишкільний відпочинковий табір «Дивоцвіт», який відвідає 80 молодих людей.

Табір «Дивоцвіт» – це християнський табір для дітей та молоді з різних районів Львівської області. Під час діяльності табору буде організовано молитовні групи, тренінги та лекції, які провадитимуть катехити та священики.

«Цей рік проголошений роком Митрополита Андрея Шептицького, – наголосив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Андрій Ковальський. – При цьому чимало хто забуває, що саме в молодому віці Андрей Шептицький прийняв рішення для служіння своєму народу і Церкві та майбутній Українській державі. Саме формування молодого покоління і було пріоритетом у його праці».

На думку організаторів, «участь у таборі є чудовою нагодою, щоб об’єднати молодь, поділитися досвідом служіння та праці у спільноті, нагадати, що ми є родиною, але не звичайною, а родиною у Христі!». З питань зголошення до участі в заході можна звертатися за телефонами: 0637328916 (Таня Українець) та 0671978822 (Роман Ковалів).

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу