Який сайлентблок вибрати і чи є між ними різниця

17:12 12 жовтня 2022 р.

Фото до новини

Коли підходить термін заміни сайлентблоку, кожен автомобіліст вирішує питання: який вибрати замість старого.

Можна довіритись автомайстру, і замовити деталь на сервісі одночасно із заміною, проте переплата в такому разі неминуча. Можна наперед визначитися з вибором самому і купити новий сайлентблок переднього важеля Ланос на маркетплейсі. Тим більше, що головний камінь спотикання лише один — матеріал основи.

VRQ-AYmWvPGPAZYfHLuL3AXVfQ1DCv0QBWrpPsCRBJ0py8ZZ2wQXvSSgIPB8Kp7EXkwAwt3bU7yswuulYn2pqPq3oSA0ZMfhoB9wi2lOPEztX0Ts9Pb5KotT8tZBcr14vcUE4B1ZWtRSbbVqNfeYVKa9yEG5X7rVuXjkwzLEYPTLwyZjXa1PO036XA

Гума чи поліуретан — ось у чому питання

Сайлент блок є шарнір, що складається з двох частин. Одна частина - безальтернативно металева, а друга - рухома, може складатися з гуми або поліуретану. Для непосвяченого вуха це звучить майже однаково — і те й інше роблять із нафти, хіба ні? Насправді, поліуретан набагато технологічніший і сучасніший матеріал, що перевершує гуму за надійністю. Тому вища ціна поліуретанових сайлентблоків виправдана. Але чи означає це, що вибір очевидний: між більш менш дорогим і якісним? Ні, у цьому питанні не все так однозначно.

Гума - плюси та мінуси

➕більш еластична

➕м'якша

➕коштує дешевше

➖ швидше зношується

➖ псується від дорожніх реагентів

7dNX7D5DISxYwj7tx_4gP0u_XGROplRtqJ8sJqfC2HcnK-7oXjduGaG9QJ0InnmzuQM4okbyOwnQA-Ot7spC_bplBAlUHU6LPWxq59u1wnhSliG-gWEkO3bQNONYmcHT_viLVrVzs4e0wYlLUfIGqGEwJDVc3VWUuZxI-Eq8gS6S9Yk5lRuNkNsC-g

Провідні виробники країн першого світу встановлюють на авто саме гумові комплекти — тому автовласники часто віддають їм перевагу, адже «на заводі знають краще». Однак варто врахувати, що BMW або Mercedes готують свою продукцію до добрих доріг та помірних навантажень, так що питання стійкості для них не на першому місці.

Поліуретан - плюси та мінуси

➕підвищена зносостійкість

➕стійкість до впливу температур та дорожньої хімії

➕➖жорсткість

➖коштує дорожче

Жорсткість поліуретанових сайлентблоків може бути плюсом або мінусом залежно від характеристик автомобіля та звичок водія. Такі сайлентблоки категорично не підійдуть автомобілям із жорсткою підвіскою. У тих випадках, коли підвіска допускає обидва види, варто вибирати між довговічністю або комфортом. Жорсткі поліуретанові сайлентблоки позначаються на відчуттях водія та пасажирів, а цінова різниця нівелюється необхідністю частої заміни гумових. У холодну пору року поліуретан працює найгірше, оскільки він схильний до впливу морозу. Багато автовласників скаржаться, що сайлентблоки взимку стають твердими. Якщо ви володієте спортивним автомобілем, який постійно бере участь у перегонах, то потрібна інформативна підвіска. У таких випадках можна пожертвувати м'якістю та встановити поліуретанові втулки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини