Яку роль в системі очищення води виконує магістральний фільтр

22:00 26 січня 2024 р.

Фото до новини

Ефективність роботи фільтрувального компонента залежить від кількості елементів в його конструкції.

Для ефективного очищення води та покращення її якості застосовується магістральний фільтр. Його використання допускається не лише на побутовому водопроводі, а й під час знезараження великих об’ємів рідини у промислових умовах. Image

Особливості магістральних фільтрів

Установка пристрою відбувається безпосередньо в магістраль або в ланки системи водопроводу, через які подається рідина. Завдяки використанню різних типів картриджів магістральні фільтри дозволяють виконувати багатоступеневе очищення води. Ефективність роботи фільтрувального компонента залежить від кількості елементів в його конструкції. Стадії очищення води:

 1. Механічна — первинний етап під час якого установка картриджа відбувається на початку для усунення найбільших часток забруднення.
 2. Дискова — застосовується в картриджах з конструкцією, що складається зі стопки дисків, нанизаних на вісь. Під час проходження рідини вони стискаються, що призводить до осідання бруду на поверхні та подальшого його змивання.
 3. Сорбційна — побудована на основі використання активованого вугілля в комбінації зі сріблом для покращення антибактеріальних властивостей, видаленні солей важких металів, нафтопродуктів та хлору.
 4. Пом’якшувальна — передбачає наявність іонообмінної смоли, яка вступає у хімічну реакцію заміни солей та робить рідину м’якшою.
 5. Знезалізнююча — використовує аніоно- та катіонообмінну сировину для розчинення заліза у всіх видах.

Залежно від рівня забруднення води в магістральних фільтрах може застосовуватись від одного до трьох ступенів очищення. Image

Переваги застосування магістральних фільтрів

Пристрої представлені в каталогах сучасних виробників https://ecosoft.ua/ у широкому асортименті моделей. Це дозволяє здійснити обдуманий вибір та знайти відповідний фільтрувальний елемент для будь-якої сфери застосування. Серед причин, чому варто встановити магістральний фільтр:

 1. висока очисна здатність стосовно великих та мікрочастинок;
 2. відмінна продуктивність роботи;
 3. використання надійних міцних матеріалів;
 4. тривалий експлуатаційний період;
 5. економне та просте обслуговування;
 6. установка на вході магістралі з подальшою передачею очищеної води на інші гілки водозбору;
 7. можливість установки модуля ультрафіолетової очистки та додаткових очисних мембран.

Магістральні фільтри ефективно справляються з завданням підвищення безпечності води для побуту. Завдяки доповненню у вигляді фільтрувального елементу зворотного осмосу очищену рідину можна використовувати для пиття та додавання в їжу. Після проходження відповідних стадій фільтрування вода стає приємною на смак та запах. Окрім покращення якості рідини, магістральний фільтр продовжує термін служби побутової техніки. Він оберігає частини пральної машини та бойлера від появи накипу, а сантехніку — від іржі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів