Як в Україні роздадуть видавництвам американські гроші на шкільні підручники

22:00 24 червня 2024 р.

Фото до новини

Необхідно перемогти в конкурсі — отримати гриф МОН та набрати від 10 000 голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти.

Про це повідомив міністр освіти і науки Оксен Лісовий, пише DailyLviv.com.

"США профінансує друк підручників для перших та других класів на суму $8,3 млн. Ця підтримка від USAID та всього народу США — більше, ніж просто книжки. Це черговий вияв солідарності з нашою державою, яка продовжує боротьбу зі злом, - написав у ФБ Оксен Лісовий. - 23 травня масованим ракетним ударом по Харкову росіяни зруйнували друкарню «Фактор-друк», де зокрема видавали і шкільні підручники. Ворог послідовно намагається знищити нашу культуру, забрати доступ до освіти і скалічити дитинство. Але не зможе. Бо в цій битві ми не самі.

Завдяки підтримці США українські школярі початкових класів отримають усі необхідні підручники. Закупівля підручників відбуватиметься за конкурентною і прозорою процедурою: фінансування на друк спрямують українським видавництвам, які перемогли в конкурсі — отримали гриф МОН та набрали від 10 000 голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти.

Дякую президенту Джо Байдену та всьому американському народові за підтримку. Крок за кроком продовжуємо робити все, щоб забезпечити доступ до освіти кожній українській дитині".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів