Випускники львівської військової академії об’єднаються в асоціацію

23:30 4 липня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Асоціація випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного допоможе налагодити їх взаємодію та обмін інформацією й досвідом.

Випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного 1987 та 2007 років відвідали з нагоди 30-ї та 10-ї річної свого випуску цей вищий навчальний заклад. Гості поклали квіти до Меморіалу загиблих у боях в зоні АТО випускників, а також ознайомилися з музеєм Академії.

Згодом випускники відвідали навчальні корпуси та казарми та поспілкувалися з колишніми командирами і викладачами, пригадали історії з навчання та передали вітання від тих, хто не зміг прибути на зустріч. Учасники зустрічі виступили з ініціативою створення асоціації, до якої б увійшли усі, хто у різні роки закінчив військовий навчальний заклад у Львові. Адже сьогодні випускники Академії не лише захищають країну у зоні АТО, а й працюють у різних сферах, тож можуть надавати допомогу Академії у підготовці курсантів.

Випускник 1987 року, підприємець та волонтер Даулет Бейсембаєв зазначив: «Ми спілкуємося усі разом, у і нас одна думка, щоб створити і розвивати таку асоціацію, яка допоможе налагодити взаємодію, обміну інформації і досвідом, щоб кожен з нас чим міг допомагав Академії. Адже сьогодні навчальний заклад готує фахових офіцерів, які захищають Україну від агресії Російської Федерації».

Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу