Випускники львівського ліцею здобули медалі міжнародних олімпіад

15:00 30 липня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Випускники Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка вибороли срібну й бронзові медалі на міжнародних олімпіадах з хімії та фізики.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 30 липня: «Випускник Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка Артем Янчак здобув на 50-тій міжнародній олімпіаді з хімії «International Chemistry Olympiad – IChO», яка проходила 19-29 липня в Чехії та Словаччині, срібну медаль. А випускники Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка Назарій Фортуна та Олег Кузик вибороли бронзові медалі на міжнародній олімпіаді з фізики в Лісабоні».

«У рамках олімпіади, в якій взяли участь понад 300 учасників, було вручено 95, 65 та 35 бронзових, срібних і золотих медалей відповідно. «International Chemistry Olympiad» – щорічне змагання школярів, яке проходить з 1968 року. У рамках змагань учні виконують п’ятигодинне практичне завдання в лабораторії та проходять чотиригодинний письмовий іспит», – розповіли також у міськраді.

«Міжнародна фізична олімпіада («IPhO») – це щорічний конкурс фізики для учнів середньої школи, спрямований на просування фізики. Вона включає індивідуальні теоретичні та експериментальні змагання з фізики. 49-й «IPhO» тривав у Лісабоні з 21 до 29 липня 2018 року», – поінформували також у міськраді.

«Назарій, Олег та Артем отримали у 2017 році премії Львівської міської ради в рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова. Назарій Фортуна та Олег Кузик у 2017-2018-му навчальному році за результатами зовнішнього незалежного оцінювання отримали 400 балів та будуть відзначені грошовою винагородою, передбаченою зазначеною Програмою», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:07 14 червня 2021 р.

Директорам шкіл Львівської МТГ пообіцяли 27 тис грн заробітної плати

Виконком підтримав положення про преміювання керівників закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. З вересня освітяни отримуватимуть по 27 тисяч гривень зарплати.

Рубрика: Наука і техніка

19:31 10 червня 2021 р.

У Львові розпочали роботу пришкільні та позашкільні табори для дітей. Кількість місць обмежена

Цьогоріч табори організують при чотирьох закладах загальної середньої освіти: Ліцей №21, Львівська середня загальноосвітня школа №71, НВК «ШЕЛ»

Рубрика: Наука і техніка

17:25 7 червня 2021 р.

Телевізори JVC та їх особливості

Техніка JVC та її особливості. Основні моделі та характеристики побутової техніки. Критерії вибору та ключові фішки відомого бренду.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу