Випускників, які набрали 200 балів за результатами ЗНО, преміювали(відео)

12:47 21 серпня 2020 р.

Сьогодні, 21 серпня, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Максим Козицький вручили обласні премії 53 випускникам закладів загальної середньої освіти області, які набрали 200 балів з навчальних дисциплін за результатами ЗНО у 2020 році.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Варто зауважити, що з цих 53 випускників: 8 –  набрали максимальну кількість балів з двох навчальних дисциплін (400 балів, розмір премії – 14 тис грн) і 45 – з однієї навчальної дисципліни (200 балів, розмір премії – 7 тис грн).

Серед освітніх закладів області найкращі результати продемонстрували випускники закладів загальної середньої освіти Львова, Дрогобича, Червонограда, Стрия, Трускавця, а також Мостиського, Яворівського, Жидачівського та Миколаївського районів.

Як відомо, випускники Львівщини – одні з лідерів за результатами ЗНО-2020. Львівщина цьогоріч за кількістю учасників, які отримали 200 балів на ЗНО, виборола перше місце з таких предметів: українська мова і література, історія України, біологія.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу