Вихованець львівської академії отримав відзнаку британської

16:32 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Артем Бараненко отримав особливу відзнаку – Шаблю кращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті в цьому році.

Про це повідомили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли: «Артем Бараненко став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки в стінах цього закладу. Щороку відзнака присуджується курсанту, який продемонстрував найвищі результати у навчанні та під час іспитів. Цього року в Королівській академії навчалось 33 офіцери, які представляли збройні сили 22-х різних країн – від Афганістану, Албанії, Азербайджану до України та США.

«На цьогорічній випускній церемонії були також присутні батьки Артема, які розділили з ним цей зворушливий момент і не приховували радості та гордості за сина. Нагороду українцю вручав командувач Королівської академії сухопутних військ Великої Британії та кавалер Ордену Британської Імперії – генерал-майор Пол Ненсон», – поінформували також у львівській військовій академії.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка