Волонтери відправлять бійцям 24-ї механізованої бригади з Львівщини ще один позашляховик

09:50 23 березня 2015 р.


Фото: прес-центр Львівського національного університету імені Івана Франка

У дворику головного корпусу національного університету імені Івана Франка відбулось освячення позашляхового автомобіля, який представники волонтерської організації «Мех-мат іде на війну» передали військовим 24-ї окремої механізованої бригади в зону АТО.

20 березня 2015 року в дворику головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось освячення позашляхового автомобіля, який представники волонтерської організації «Мех-мат іде на війну» передали військовим 24-ї окремої механізованої бригади (з Яворова на Львівщині. – «ЩЛ) в зону АТО. Як розповів доцент механіко-математичного факультету і координатор волонтерського руху Юрій Головатий, авто придбали в Нідерландах.

Львівські майстри за тиждень привели транспортний засіб до ладу. Кошти на придбання та ремонт позашляховика збирали серед студентів вишу, викладачів, випускників і просто охочих допомогти армії.

Юрій Головатий розповів також: «Це авто та ремонт коштували нам приблизно 3000 євро. Це перша машина від нашої групи. Раніше ми купували здебільшого тепловізори для хлопців із 24-ї бригади. За їхніми словами, їм конче був потрібен автомобіль, тому ми відгукнулись і придбали позашляховик «Mitsubishi». Він доставлятиме допомогу для вояків на блокпостах. Автівка хоч і старенька, але надійна».

Машину прикрасили  логотипом  волонтерського руху «Мехмат іде на війну» –  зображенням совеняти,  що стане своєрідним оберегом для бійців 24-ої бригади, адже більшість із них – випускники механіко-математичного факультету нашого Університету. Найближчим часом позашляховик вирушить на Схід України.

Про це повідомили сьогодні, 23 березня, в прес-центрі Львівського національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу