Військовим у Львові й Харкові передали бронемашини «Дозор-Б» (+відео)

15:15 21 липня 2016 р.


Фото: pravda.press

В «Укроборонпромі» запевнили: «Партія з 10 бронемашин «Дозор-Б» виготовлена та успішно прийнята військовими представництвами у Харків та Львові».

Про це, як розповіли в прес-службі ДК «Укроборонпром», заявив у ході прес-конференції за підсумками дворічної діяльності менеджменту цього підприємства його генеральний директор Концерну Роман Романов, котрий також зазначив: «Ми врахували всі вимоги замовника – машини добре пройшли прийомо-здавальні випробування та прийняті представництвами міністерства оборони України».

Своєю чергою, військові зазначили, що бойові машини пройшли військову прийомку та готові до подальшої експлуатації без жодних обмежень. У прес-службі ДК «Укроборонпром» розповіли також:

Бойова машина «Дозор-Б» – це сучасна бронетехніка, яка здатна захистити життя 10 військових від бронебійних куль, уламків осколочно-фугасних снарядів, хімічних та радіаційних атак. Її оснащено сучасним озброєнням: кулеметною установкою БПУ-12,7 з приладом нічного бачення, а також кулеметом НСВТ-12,7 з оптичним монокулярним перископічним прицілом; завдяки яким вона здатна уражати живу силу, легкоброньовану техніку та вести ефективний вогонь по повітряних цілях, які летять на дозвукових швидкостях;

Бойова машина «Дозор-Б» з колісною формулою 4х4 може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів Збройних сил України, а також може мати модифікації: бойову, розвідувальну, медичну, командну тощо. Бойова машина «Дозор-Б» оснащена надійним чотиритактним дизельним двигуном «Deutz» потужністю 190 кінських сил, з турбонаддувом та трансмісією провідної світової марки «Allison»; зі швидкістю руху понад 100 кілометрів за годину; має потужний (5,5 Квт) кондиціонер з вентиляційною спроможністю 400 кубометрів за годину, який працює в діапазоні температур від +20˚ до +55˚С; а також фільтровентиляційною установкою для очищення повітря, котре подається у відсіки, захищаючи людей від отруйних речовин, біологічних аерозолів і навіть радіоактивного пилу.

Зараз потужності «Укроборонпрому» дозволять виготовляти понад 100 бронемашин «Дозор-Б» на рік. Також триває робота з їх адаптації до стандартів НАТО. Концерн не зупиняється на досягнутому та вже ведуться роботи подальшого покращення тактико-технічних характеристик машини та надання їй можливості подолання водних перешкод вплав, оснащення новітніми комплексами озброєння».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу