Верховна Рада звільнила від мобілізації викладачів і вчителів

15:45 1 липня 2015 р.


Фото: mn24.com.ua

Український парламент дозволив не призивати на військову службу за мобілізацією викладацький склад і наукових співробітників вищих навчальних закладів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, якщо ті працюють за основним місцем роботи не менше, аніж на 0,75 ставки.

Верховна Рада звільнила сьогодні, 1 липня, від мобілізації викладачів і вчителів. «За» законопроект №2620 проголосували в середу 266 народних депутатів на засіданні українського парламенту.

Згідно з документом, від мобілізації на особливий період звільняються наукові працівники, науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ і організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки. Також, згідно з врахованою поправкою Лілії Гриневич, призову не підлягають педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за умови, якщо працівники зазначених категорій працюють за основним місцем роботи не менше ніж на 0,75 ставки в таких навчальних закладах, наукових установах і організаціях

Законодавчим актом встановлено, що призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання. Зазначено, що закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Про це повідомили сьогодні, 1 липня, в інтернет-видання «Українська правда».

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу