В Україні стартувала вступна кампанія (+відео)

21:00 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: zacheprda.gov.ua

Сьогодні, 11 липня, в Україні розпочинається подача документів в електронному вигляді до вищих навчальних закладів.

Абітурієнти зможуть подавати 15 заяв за п’ятьма спеціальностями до різних вишів. Особливість цієї кампанії, як і попередньої, що всі документи подаються в електронному вигляді. За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, якщо у абітурієнтів виникнуть проблеми з електронною подачею документів, то вони можуть звернутися в центри підтримки, які є при будь-якому виші. У 2016 році відбувається останній набір на програму підготовки молодшого спеціаліста.

Крім того, Кабмін збільшив держзамовлення на прийом у виші. Держзамовлення на прийом до вишів, що підпорядковуються Міністерству освіти і науки України, становитиме 245 тисяч місць. Серед них орієнтовно 217 тисяч – обсяг місць на денну форму навчання. Як зазначають у МОН, держзамовлення цього року було збільшено на 12,3%. Збільшення в першу чергу стосується технічних та аграрних спеціальностей, а також вищих навчальних закладів, які знаходяться під керівництвом Міноборони та МОЗ.

Таким чином, за даними Міносвіти, орієнтовно 50% випускників шкіл зможуть претендувати на навчання у ВНЗ за бюджетні кошти. Кінцевий термін подання документів – 28 липня. За даними Міносвіти, цього року школи закінчили понад 200 тисяч дітей.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

09:42 20 травня 2020 р.

Зігріваючі, підбадьорливі, освіжаючі: львів’яни розповіли для приготування яких напоїв використовують чайник

Мешканці Львова переконані, що для приготування найсмачніших напоїв у світі достатньо «озброїтися» хорошим чайником, а також запастися натхненням і терпінням. На думку містян, на основі звичайнісінької кип’яченої води можна приготувати «еліксири» для бадьорості, підвищення настрою і, звичайно, покращення самопочуття.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу