В Україні стартувала вступна кампанія (+відео)

21:00 11 липня 2016 р.


Фото: zacheprda.gov.ua

Сьогодні, 11 липня, в Україні розпочинається подача документів в електронному вигляді до вищих навчальних закладів.

Абітурієнти зможуть подавати 15 заяв за п’ятьма спеціальностями до різних вишів. Особливість цієї кампанії, як і попередньої, що всі документи подаються в електронному вигляді. За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, якщо у абітурієнтів виникнуть проблеми з електронною подачею документів, то вони можуть звернутися в центри підтримки, які є при будь-якому виші. У 2016 році відбувається останній набір на програму підготовки молодшого спеціаліста.

Крім того, Кабмін збільшив держзамовлення на прийом у виші. Держзамовлення на прийом до вишів, що підпорядковуються Міністерству освіти і науки України, становитиме 245 тисяч місць. Серед них орієнтовно 217 тисяч – обсяг місць на денну форму навчання. Як зазначають у МОН, держзамовлення цього року було збільшено на 12,3%. Збільшення в першу чергу стосується технічних та аграрних спеціальностей, а також вищих навчальних закладів, які знаходяться під керівництвом Міноборони та МОЗ.

Таким чином, за даними Міносвіти, орієнтовно 50% випускників шкіл зможуть претендувати на навчання у ВНЗ за бюджетні кошти. Кінцевий термін подання документів – 28 липня. За даними Міносвіти, цього року школи закінчили понад 200 тисяч дітей.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу