В Україні стартувала вступна кампанія (+відео)

21:00 11 липня 2016 р.


Фото: zacheprda.gov.ua

Сьогодні, 11 липня, в Україні розпочинається подача документів в електронному вигляді до вищих навчальних закладів.

Абітурієнти зможуть подавати 15 заяв за п’ятьма спеціальностями до різних вишів. Особливість цієї кампанії, як і попередньої, що всі документи подаються в електронному вигляді. За словами міністра освіти і науки Лілії Гриневич, якщо у абітурієнтів виникнуть проблеми з електронною подачею документів, то вони можуть звернутися в центри підтримки, які є при будь-якому виші. У 2016 році відбувається останній набір на програму підготовки молодшого спеціаліста.

Крім того, Кабмін збільшив держзамовлення на прийом у виші. Держзамовлення на прийом до вишів, що підпорядковуються Міністерству освіти і науки України, становитиме 245 тисяч місць. Серед них орієнтовно 217 тисяч – обсяг місць на денну форму навчання. Як зазначають у МОН, держзамовлення цього року було збільшено на 12,3%. Збільшення в першу чергу стосується технічних та аграрних спеціальностей, а також вищих навчальних закладів, які знаходяться під керівництвом Міноборони та МОЗ.

Таким чином, за даними Міносвіти, орієнтовно 50% випускників шкіл зможуть претендувати на навчання у ВНЗ за бюджетні кошти. Кінцевий термін подання документів – 28 липня. За даними Міносвіти, цього року школи закінчили понад 200 тисяч дітей.

Про це повідомили сьогодні, 11 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу