У Карпатах запустили польський рейкобус «Pesa»

13:08 21 лютого 2017 р.

Фото до новини

Новий рейковий автобус з двох моторних вагонів почав курсувати між Коломиєю та Раховом.

На залізниці між Коломиєю (Івано-Франківська область) і Раховом (Закарпатська область) пасажирів почав перевозити рейковий автобус виробництва польської компанії Pesa Bydgoszcz. Про це повідомляє Дзеркало Коломиї.

«Ущипніть мене....) Невже - це приміський потяг „Коломия – Рахів”??? Як виявилося уже третій день на цьому залізничному маршруті курсує комфортний рейковий автобус. Пестить нас "Укрзалізниця", дивина та й годі)))», - написав на своїй сторінці у Facebook сільський голова Татарова Івано-Франківської області Олег Дзем’юк.


Начальник пасажирського сектора Львівської залізниці повідомив в Facebook, що депо в Коломиї отримало рейкобус 630М-002. Раніше його експлуатувала Південно-Західна залізниця. Поїзд Pesa 630М створений на базі рейкового автобуса Pesa 620М, але складається з двох моторних вагонів.

Дотепер на цьому відтинку залізниці курсували тільки старі дизель-потяги Д-1, які виробляли ще у 1964-1988 роках в Угорській народній республіці.

На початку лютого Львівська залізниця інформувала, що в приміському сполученні до кінця місяця будуть нові поїзди, оскільки регіональна залізнична філія поповнила свій парк рухомого складу п'ятьма новими одиницями. Серед них - три рейкові автобуси 620 М-003,004,025 і два дизель-поїзди 630М-001,002.

Минулого літа «Укрзалізниця» запустила рейкобус Pesa 620М-025 між Запоріжжям та Бердянськом.

За словами керівника «УЗ» Войцєха Бальчуна, в 2017 році компанія має намір закупити ще шість рейкових автобусів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів