Уперше в історії прапороносцем Ліцею імені Героїв Крут стала дівчина
13:38 24 вересня 2025 р.
Софія Михайлик є ліцеїсткою 3-ї роти, 5-го взводу.
Про це інформує пресслужба Львівської облради, пише DailyLviv.com.
До складу почесної прапороносної групи комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут» вперше в історії увійшла дівчина – Софія Михайлик, ліцеїстка 3-ї роти, 5-го взводу.
«Приклад Софії Михайлик – це символ змін і водночас продовження традицій, які вкотре доводять, що відвага, честь та любов до України не мають гендерних кордонів.
Уже 1 жовтня, у День захисників та захисниць України, День Українського козацтва і день, коли новачки-крутяни складатимуть присягу, оновлений склад прапороносної групи вперше вийде на урочистості, аби підійняти прапор ліцею – символ честі, доблесті та слави майбутніх воїнів України», – розповіли в ліцеї.
Нагадаємо, майже 100 випускників ліцею імені Героїв Крут полягли в боях проти російських загарбників.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
