Українських офіцерів навчали на Львівщині ухвалювати рішення за стандартами НАТО

11:20 26 червня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Під керівництвом досвідчених інструкторів збройних сил Республіки Словаччини знання за сучасними світовими військовими стандартами отримали більше 20 українських військовослужбовців.

«У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершився курс із процесу ухвалення рішень на тактичному рівні за стандартами НАТО», – повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох тижнів офіцери академії, а також військовослужбовці Міжнародного центру миротворчості та безпеки й 184-го навчального центру видового вишу, опановували навички із планування, організації й проведення військових операцій. Під керівництвом досвідчених інструкторів збройних сил Республіки Словаччини знання за сучасними світовими військовими стандартами отримали більше 20 українських військовослужбовців.

Дехто з них вже має неабиякий досвід участі у заходах міжнародного військового співробітництва, операціях з підтримання миру у найгарячіших точках планети й антитерористичній операції на сході України. Проте для більшості офіцерів такий досвід є новим, тож освоювати премудрості ухвалення правильних рішень за іноземним форматом їм довелось буквально з азів.

Однак всі офіцери одноголосно наголошують на необхідності таких знань. Адже натівський підхід до організації та проведення військових операцій насправді є ефективним й перевірений не одним збройним конфліктом сучасності.

Теоретичні знання, які отримали слухачі курсу, вони вже днями зможуть перевірити на практиці під час участі у спільному українсько-американському командно-штабному навчанні із залученням військ «Репід Трайдент – 2016», участь у якому також візьмуть військовослужбовці з ще майже 20 країн світу.

До слова, по завершенні курсу словацькі інструктори передали до зали міжнародного співробітництва музею історії та сучасності Національної академії сухопутних військ комплект військового однострою Збройних сил Словаччини, який знайде своє місце серед уже досить чисельної колекції зразків військового форменого одягу армій різних держав світу».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу