«Український вал» оборони Маріуполя створив військовий інженер зі Львова (відео)

19:54 16 вересня 2015 р.

Завдяки полковнику Василю Неймету наші воїни матимуть надійний захист від ворожої артилерії.

«Військовий інженер полковник Неймет Василь одинадцять років тому звільнився з лав Збройних Сил України. Свого часу він воював в Афганістані та служив в інших гарячих точках. Все це дозволило офіцерові набути унікальних знань.

Свій досвід він втілював у різноманітні наукові розробки. Окрім того, Василь Неймет викладав основи інженерної підготовки курсантам Львівського вищого військово-політичного училища. З початком антитерористичної операції офіцер сам пішов до військкомату і настояв на тому, щоб його мобілізували до лав Збройних Сил України. 

Зараз він є натхненником втілення в життя «Українського валу» – комплексу інженерних споруд, що захищають підступи до міста Маріуполь. Незважаючи на свої майже 60 років, офіцер з самого початку особисто керував і контролював якість виконання робіт. А також розробляв і втілював в життя новації, що рятуватимуть наших бійців.

Завдяки львів’янину, полковнику Василю Неймету наші воїни матимуть надійний захист від ворожої артилерії. Про це повідомили сьогодні, 16 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі міністерства оборони України, повідомляючи про це, додають: «Чимало українських матерів у своїй молитві подякують цьому геніальному офіцерові за збережені життя і здоров’я своїх дітей».

dailylviv.com

До теми

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу