Український швидкісний електропоїзд «Інтерсіті+» №743 вирушив у свій перший рейс до Львова

22:24 24 червня 2014 р.


Фото: «Gazeta.ua»

Розробники вітчизняного потяга запевнили, що він, на відміну від «Хюндаїв», не заглохне посеред поля взимку

 Журналіст Оксана Худояр розповіла в сьогоднішній публікації «У Львів вирушив перший український електропоїзд» на сайті інтернет-видання «Gazeta.ua»:

«Сьогодні із залізничної станції «Дарниця» на Львів вирушив перший швидкісний електропоїзд «Інтерсіті+» №743, виготовлений на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», що в Кременчуці. Потяг назвали «Тарпан». Так називають степових коней, які є в горах Казахстану, Білорусі та Польщі.

Він складається з 9 вагонів 1,2 та 3 класу, серед яких є вагон-ресторан та вагон з місцями для пасажирів на інвалідних візках. У спеціальному вагоні для людей з обмеженими можливостями є місце, де вони можуть поставити інвалідне крісло.

Також в тому вагоні більший санвузол. Вагони різних класів відрізняються кількістю крісел, простору між ними, шириною проходу, наявністю столиків та місць для багажу. Кузов вагону виконаний із нержавіючої сталі.

Міністр інфраструктури Максим Бурбак під час відкриття повідомив, що поїзди було зроблено ще 2 роки тому. Урядом на чолі з Прем'єр-Міністром України Арсенієм Яценюком прийнято програму з модернізації та оновлення рухомого складу Укрзалізниці. Окремим пунктом в ній передбачено купівлю цих двох електропоїздів.

Міністр проїхав одну зупинку до Центрального залізничного вокзалу. Поїзд рухався зі швидкістю 38 км/год, хоча може розганятись до 200 км/год. Але в загальному через технічний стан колій здатен їхати не швидше 120 км/год.

Максим Бурбак їхав у вагоні другого класу. В салоні є кондиціонер. Температура підтримується на рівні 23 градусів. Сидіння зручні, імпортовані з Німеччини. Двері між вагонами з сенсорними ручками, герметичними переходами.

Поїзд обладнаний системою відео спостереження, є wi-fi, розетки для живлення мобільних телефонів та ПК. Коли поїзд розганяється швидше 5 км/год, двері вагону автоматично блокуються.

«Мені дуже сподобались ці вагони. Хочу попросити наших пасажирів, щоб вагони і надалі залишались такими комфортними, і в такому ж стані. Бо гарантію на них дають на два роки. Але строк експлуатації – 50 років. Хотілося б, щоб вони хоч років 20 пропрацювали в такому хорошому стані», – зауважив міністр.

Із його слів, нові швидкісні електропоїзди придбали за участю лізингових компаній. Договір уклали на 5 років з виплатою 21,18% річних з урахуванням страхування. 

Вартість двох електропоїздів 400 млн. грн. Це вдвічі дешевше за корейські «Хюндаї».

Розробники потяга запевнили, що, на відміну від «Хюндаїв», вітчизняний електропоїзд не заглохне посеред поля взимку. Він здатен працювати за як за 40-каградусних морозів, так і в 40-каградусну спеку.

Міністр додав, що зношеність пасажирських вагонів становить 86%. Також під час урочистого відкриття Крюківський завод презентував новий приміський дизель-поїзд. 

Скоро він пройде дослідні випробування на гірських ділянках Карпат. У 2015 році «Укрзалізниця» планує придбати 15 таких дизель-поїздів».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу