Українські вояки готувалися на Львівщині до миротворчих операцій

17:46 20 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4110

До багатонаціональних тактичних навчань «Кленова Арка-2013» були залучені більше 500 військовослужбовців.

Сьогодні, 20 вересня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного неподалік селища Старичі Яворівського району Львівської області завершилось розпочате 8 вересня тактичне навчання «Кленова арка – 2013», у рамках якого військові готувалися до спільних миротворчих операцій. Як повідомляє прес-служба ЛОДА,  багатонаціональний батальйон, до складу якого входили більше 500 військовослужбовців збройних сил України, Канади, Литви й Польщі, тренували канадські інструктори.

Зокрема вчили діяти під час військових операцій у населених пунктах, звільняти заручників, захоплювати будівлі, конвоювати вантажі та протидіяти саморобним вибуховим пристроям. До маневрів залучено також близько 50 одиниць військової техніки та чотири бойові вертольоти.

А Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник відзначив професіоналізм українських солдатів та офіцерів.  Окрім них, в навчаннях взяли також участь курсанти львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:10 10 жовтня 2019 р.

На Львівщині вишколюватимуть молодь

11-13 жовтня в селі Зашків у Жовківському районі на Львівщині вишколюватимуть молодь в однойменному таборі.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 828