Українські вояки готувалися на Львівщині до миротворчих операцій

17:46 20 вересня 2013 р.

До багатонаціональних тактичних навчань «Кленова Арка-2013» були залучені більше 500 військовослужбовців.

Сьогодні, 20 вересня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного неподалік селища Старичі Яворівського району Львівської області завершилось розпочате 8 вересня тактичне навчання «Кленова арка – 2013», у рамках якого військові готувалися до спільних миротворчих операцій. Як повідомляє прес-служба ЛОДА,  багатонаціональний батальйон, до складу якого входили більше 500 військовослужбовців збройних сил України, Канади, Литви й Польщі, тренували канадські інструктори.

Зокрема вчили діяти під час військових операцій у населених пунктах, звільняти заручників, захоплювати будівлі, конвоювати вантажі та протидіяти саморобним вибуховим пристроям. До маневрів залучено також близько 50 одиниць військової техніки та чотири бойові вертольоти.

А Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник відзначив професіоналізм українських солдатів та офіцерів.  Окрім них, в навчаннях взяли також участь курсанти львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу