Українські школи отримають понад 23 тисячі комп’ютерів

13:24 19 грудня 2016 р.

Міністерство освіти і науки розпочинає в понеділок, 19 грудня, передачу загальноосвітнім навчальним закладам комп’ютерів, які були надані нашій державі Китайською Народною Республікою відповідно до угоди між урядами КНР і України.

За рахунок бюджетних коштів на ці комп’ютери встановлено ліцензійні версії операційної системи «Microsoft Windows 10 Professional», пакети офісного програмного забезпечення «Microsoft Office» та антивірусне програмне забезпечення. Крім того, у комп’ютери вбудовано механізми, як дозволять контролювати їх використання у сфері освіти і науки. Усі ці роботи виконані ТОВ «Навігатор Корпорейшн», яке перемогло в тендері, проведеному через відкриту систему публічних закупівель «Прозоро».

Розподіл персональних комп’ютерів в Україні здійснюватиметься пропорційно до кількості учнів у кожному з регіонів (наказ міністерства освіти і науки України№916 від 2 серпня 2016 року), а в областях – згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів (рішення обласних та Київської міської державних адміністрацій). Передача комп’ютерів відбуватиметься відповідно до графіку, затвердженого наказом міністерства освіти і науки №1552від 16 грудня 2016 року, й загалом ними забезпечать понад 2,4 тис. загальноосвітніх навчальних закладів України.

Контроль за цим процесом здійснюватиме міністерство освіти і науки України спільно з обласними та Київською міською державними адміністраціями. Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, на сайті міністерства освіти і науки України.

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу