Україна отримала дві тисячі пістолетів-кулеметів MP-5

16:30 22 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: aa.com.tr

Дві тисячі пістолетів-кулеметів MP-5, які вироблені в Туреччині, вже поставлено в Україну. Ще дві тисячі надійдуть найближчим часом.

Про це повідомив у коментарі агентству «Анадолу» директор турецького заводу при Інституті машинобудування і хімічної промисловості (MKEK) Алі Гюмюш, який також розповів подробиці: «Ми забезпечуємо MP-5 вітчизняних замовників, а також відправляємо їх за кордон. Ми надіслали в Україну дві тисячі одиниць. Можемо сказати, що за короткий термін як для за кордону. дві тисячі одиниць ще відправимо».

За словами директора, його завод за минулі сім з половиною місяців виробив 45 тисяч одиниць стрілецької зброї, в тому числі 33 тисячі гвинтівок MPT-55, 4500 гвинтівок MPT-76 і 7500 пістолетів-кулеметів MP-5. Підприємство планує найближчим часом налагодити експорт штурмових гвинтівок MPT-55 і MPT-76 та серійне виробництво снайперських гвинтівок «JMK Bora-12».

MKEK виробляє пістолети-кулемети MP-5 з 1984 року за ліцензією німецької «Heckler & Koch». Ліцензійне виробництво MP-5 здійснюється у 15 країнах світу.

MP-5 – це дев’ятиміліметровий пістолет-кулемет, який мають на озброєнні переважно загони сил спеціальних операцій та поліції у більше ніж 50 країнах світу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львові роздають собак і котів

У Львові нарахували 47 ДТП

«Свято Пампуха» триватиме у Львові два дні

На Львівщині травмувалися на лижній трасі п’ятеро туристів

У Львові отруїлася продуктами горіння жінка

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу