Україна отримала дві тисячі пістолетів-кулеметів MP-5

16:30 22 серпня 2019 р.

  • 0
  • 888


Фото: aa.com.tr

Дві тисячі пістолетів-кулеметів MP-5, які вироблені в Туреччині, вже поставлено в Україну. Ще дві тисячі надійдуть найближчим часом.

Про це повідомив у коментарі агентству «Анадолу» директор турецького заводу при Інституті машинобудування і хімічної промисловості (MKEK) Алі Гюмюш, який також розповів подробиці: «Ми забезпечуємо MP-5 вітчизняних замовників, а також відправляємо їх за кордон. Ми надіслали в Україну дві тисячі одиниць. Можемо сказати, що за короткий термін як для за кордону. дві тисячі одиниць ще відправимо».

За словами директора, його завод за минулі сім з половиною місяців виробив 45 тисяч одиниць стрілецької зброї, в тому числі 33 тисячі гвинтівок MPT-55, 4500 гвинтівок MPT-76 і 7500 пістолетів-кулеметів MP-5. Підприємство планує найближчим часом налагодити експорт штурмових гвинтівок MPT-55 і MPT-76 та серійне виробництво снайперських гвинтівок «JMK Bora-12».

MKEK виробляє пістолети-кулемети MP-5 з 1984 року за ліцензією німецької «Heckler & Koch». Ліцензійне виробництво MP-5 здійснюється у 15 країнах світу.

MP-5 – це дев’ятиміліметровий пістолет-кулемет, який мають на озброєнні переважно загони сил спеціальних операцій та поліції у більше ніж 50 країнах світу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 12 листопада 2019 р.

На Львівщині обиратимуть на конкурсах директорів закладів професійної освіти

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації оголосив конкурси на заміщення вакантних посад директорів Державного професійно-технічного навчального закладу «Сокальський професійний ліцей» та Вищого професійного училища №71 у Кам’янці-Бузькій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

16:30 11 листопада 2019 р.

У Львові преміювали науковців

У Львові відзначили преміями й грошовими нагородами працівників наукових установ та вищих навчальних закладів – університетів, академій та інститутів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 807

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Чи безпечні крани Львова?

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу