Учителі на Львівщині заробляють у середньому майже 9 тисяч гривень

10:00 2 жовтня 2020 р.

У міських школах Львівської області вдвічі більше вчителів, ніж у сільських.

Головне управління статистики у Львівській області надіслало DailyLviv матеріали з нагоди Дня вчителя, який святкують у першу неділю жовтня. 

На початок 2019/2020 навчального року, за даними департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації,  в області у 1194 закладах загальної середньої освіти працювало 34,8 тис. вчителів. 

Зокрема, у міській місцевості у 354 закладах навчальний процес забезпечували 18,3 тис. вчителів, а у сільській місцевості –16,5 тис. вчителів у 840 закладах. 

На одного вчителя загалом в області припало 8 учнів, зокрема у міській місцевості – 10 учнів, у сільській місцевості – 6 учнів. Найбільше учнів на одного вчителя припадало у містах Львові та Червонограді – по 11 учнів та у Пустомитівському районі – 9 учнів. 

На один заклад загальної середньої освіти загалом в області припадало 29 вчителів: у міській місцевості – 51 вчитель, у сільській місцевості – 20 вчителів.

Переважна більшість денних закладів загальної середньої освіти (без урахування спеціальних шкіл) працювали в одну зміну: 1142 школи або 97%,  у дві зміни – 31 заклад (3%).

Середньомісячна заробітна плата штатних працівників у сфері освіти у січні–серпні 2020 року становила 8829 грн, що на 10% менше від середньої в області та на 13% більше порівняно з відповідним періодом 2019 року.

У кожому класі має бути багатофункціональний принтер і цифрова камера, - новий держстандарт базової середньої освіти.

Старшокласників у Львові навчать одній професії замість 22-х предметів, – експертка.

dailylviv.com

До теми

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

16:06 13 жовтня 2020 р.

У ЛОДА повідомили, скільки шкіл перейшли на дистанційне навчання

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу