Учні Львівської СЗШ №63 зібрали військовим 5000 грн за власну випічку

14:10 27 жовтня 2014 р.


Фото: te.20minut.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, завтра, 28 жовтня, об 11.00 учні СЗШ №63 передадуть на вулиці Винниченка, 16 (біля Координаційного штабу допомоги фронту) 5000 гривень на потреби військовослужбовців.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що завтра, 28 жовтня, об 11.00 учні СЗШ №63 передадуть на вулиці Винниченка, 16 (біля Координаційного штабу допомоги фронту) 5000 гривень на потреби військовослужбовців. У повідомленні також конкретизують:

«Разом з учнями школи – представниками учнівського парламенту, підтримати військовослужбовців також прийде педагог-організатор навчального закладу Орислава Шуберт.  Зауважимо, що нещодавно у середній загальноосвітній школі №63 міста Львова діти зі своїми батьками організували та провели ярмарок, під час якого продавали власноруч виготовлену випічку

У рамках такого заходу школярам вдалося зібрати 5000 гривень, які вони хочуть передати на потреби військовослужбових.  З цього приводу представники школи звернулися до Львівської обласної ради з проханням допомогти організувати зустріч дітей з представниками  Координаційного штабу допомоги фронту, що діє в приміщеннях Львівської обласної ради, а саме – на вулиці Винниченка, 16.

Відповідно, вже завтра, 28 жовтня, діти та їхній педагог-організатор Орислава Шуберт зустрінуться з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм, який особисто хоче привітати молодь з успішно проведеним ярмарком та подякувати дітям за активну участь у спільній українській справі.  У рамках завтрашньої акції школярі зустрінуться з координатором Координаційного штабу допомоги фронту Олегом Пелехатим, який запропонує дітям ознайомитися із списком необхідних для військовослужбовців речей, щоби учні самостійно визначилися, що саме хотіли би купити для військових за зібрані кошти. 

На цій зустрічі також будуть представники військових частин, які окремо озвучать інформацію про те, що саме необхідно закупити для військовослужбовців, які нині проходять службу в зоні АТО.    На зустріч із дітьми також запрошено директора Львівського державного цирку Романа Пришляка, який зголосився надати найактивнішим представникам учнівського парламенту СЗШ №63 м. Львова квитки на одну із вистав, яка відбудеться у цирку».   

dailylviv.com

До теми

16:49 10 вересня 2020 р.

Директора школи можуть ув'язнити за смерть учня через порушення карантину

Міністерство освіти й науки України (МОН) звернулось з листом до керівників шкіл та керівників департаментів освіти й науки, в якому наголосило на неухильному дотриманні законодавства під час організації освітнього процесу в часи пандемії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу