Учні Львівщини зможуть безпечно працевлаштуватися за кордоном

15:59 5 березня 2014 р.

Інтерактивна вистава «Безпечне працевлаштування за кордоном»  у постановці учениць Рава-Руської школи-інтернату.

Інтерактивна вистава «Безпечне працевлаштування за кордоном» у постановці учениць Рава-Руської школи-інтернату.

У партнерстві з MTV EXIT Львівська міська громадська організація «Дівочий клуб «ЮНКА» провела в низці шкіл-інтернатів Львівської області акцію «Ні торгівлі людьми!».

У лютому 2014 року у Львівській школі-інтернаті (Винники), Рава-Руській школі-інтернаті та Червоноградській школі-інтернаті для дітей-сиріт відбулися тренінги на тему «Запобігання торгівлі людьми та безпечна міграція», семінари за методикою форум-театр, перегляд та обговорення документального фільму MTV EXIT «Життя на продаж». Учні шкіл-інтернатів поставили інтерактивні вистави «Безпечне працевлаштування за кордоном». У заходах загалом взяли участь 300 осіб – учнів, педагогів, громадських активістів.

Про це повідомила Львівська міська громадська організація «Дівочий клуб «ЮНКА».

Актуальність проведення акції саме в школах-інтернатах визначалась тим, що їх випускники є вразливою групою, яка не має достатнього рівня адаптації до нових соціальних умов. Випускники інтернатів психологічно не підготовані до самостійного життя, що створює великі ризики їх потрапляння в тенета торгівців людьми.

За даними Міжнародної організації з міграції, Україна стала другою в світі за частотою випадків людської експлуатації – 15% всіх випадків.

У щорічній доповіді Державного департаменту США про нелегальну торгівлю людьми у світі Україну зарахували до переліку держав, де для боротьби з цим явищем докладають недостатньо зусиль.

«В умовах нехтування цією проблемою з боку держави, основну роль в протидії нелегальній торгівлі людьми в Україні взяли на себе міжнародні та українські громадські організації. Зокрема, активну діяльність в цьому напрямку здійснює MTV EXIT – найбільша в світі некомерційна кампанія, створена для інформування суспільства про загрози сучасного рабства і запобігання експлуатації та торгівлі людьми», - сказала керівник «Дівочого клубу ЮНКА» Лілія Гук.


Довідка

Акція  «Ні – торгівлі людьми!» була проведена в рамках проекту «Залучення молоді до запобігання торгівлі людьми в Україні», що його реалізує MTV EXIT у партнерстві з ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу