Учасники АТО надають перевагу заочному навчанню

17:19 15 липня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Мешканці тимчасово окупованих територій мають квоти на вступ лише до університетів, які переміщені з тієї зони на підконтрольні території. У Львові таких вишів немає.

Про це сьогодні, 15 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:
«Вступна кампанія-2016: як спрацьовують нові технології і що потрібно удосконалити?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив відповідальний секретар приймальної комісії НУ “Львівська політехніка” Роман Шуляр.

Натомість львівські виші приймають учасників АТО та переселенців з Криму.
- Зараз допущено до участі в конкурсі за квотою для мешканців Криму лише три особи. Зацікавленість є, але процедура трохи складна. Спочатку вступники мають у школі скласти державні іспити з української мови та літератури й історії України. І вже третій предмет – складати у виші, - пояснює він.

З-поміж учасників АТО подали документи 30 осіб. З них 20 вже мають результати ЗНО, а десять – будуть складати іспити 23 липня.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Гукалюка, до їхнього вишу подали всього 15 заяв учасники АТО.

- Значна частка подає заяви на заочну форму навчання, - каже він.
Також багато є звернень щодо того, чи діти учасників АТО мають пільги під час вступу.

- Ми пояснюємо, що згідно з цьогорічними умова прийому лише учасники АТО мають право вступати за пільгами, в межах встановлених квот. Хоча кількість бажаючих дуже невелика, - розповідає Андрій Гукалюк.

А, як повідомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Національного лісотехнічного університету України Ярослав Мацишин, до їхнього вишу подали заяви лише п’ять учасників АТО.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу