Учасники АТО надають перевагу заочному навчанню

17:19 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Мешканці тимчасово окупованих територій мають квоти на вступ лише до університетів, які переміщені з тієї зони на підконтрольні території. У Львові таких вишів немає.

Про це сьогодні, 15 липня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:
«Вступна кампанія-2016: як спрацьовують нові технології і що потрібно удосконалити?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив відповідальний секретар приймальної комісії НУ “Львівська політехніка” Роман Шуляр.

Натомість львівські виші приймають учасників АТО та переселенців з Криму.
- Зараз допущено до участі в конкурсі за квотою для мешканців Криму лише три особи. Зацікавленість є, але процедура трохи складна. Спочатку вступники мають у школі скласти державні іспити з української мови та літератури й історії України. І вже третій предмет – складати у виші, - пояснює він.

З-поміж учасників АТО подали документи 30 осіб. З них 20 вже мають результати ЗНО, а десять – будуть складати іспити 23 липня.

За словами відповідального секретаря приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Гукалюка, до їхнього вишу подали всього 15 заяв учасники АТО.

- Значна частка подає заяви на заочну форму навчання, - каже він.
Також багато є звернень щодо того, чи діти учасників АТО мають пільги під час вступу.

- Ми пояснюємо, що згідно з цьогорічними умова прийому лише учасники АТО мають право вступати за пільгами, в межах встановлених квот. Хоча кількість бажаючих дуже невелика, - розповідає Андрій Гукалюк.

А, як повідомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Національного лісотехнічного університету України Ярослав Мацишин, до їхнього вишу подали заяви лише п’ять учасників АТО.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу