У всіх трамваях Львова з’явилися «Wi-Fi»-модеми

17:28 3 травня 2018 р.

Фото до новини


Фото: varta1.com.ua

У «Львівелектротрансі» запевнили: «До кінця тижня «Wi-Fi»-модеми з’являться й у тролейбусах».

Речник «Львівелектротрансу» Іван Бондар повідомив сьогодні, 3 травня: «Станом на сьогодні вже в усіх трамваях є безкоштовний Wi-Fi від компанії «eWiFi». Ця компанія гарантує «Wi-Fi» за технологією LTE зі швидкістю до 4 мб/с для кожного клієнта. Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, то на швидкість це не впливатиме. Звісно, якщо пасажирів у вагоні буде менше, то швидкість мережі може бути більшою, ніж 4 мб/с».

Іван Бондар також запевнив: «Сьогодні «Wi-Fi» модемами обладнані всі трамвайні вагони, а до кінця тижня їх встановлять у львівських тролейбусах. Для бюджету міста це нічого не коштує. Обладнання компанія «eWiFi» встановлює власним коштом. Між «Львівелектротрансом» та «eWiFi» підписано договір про співпрацю з правом розривання на 10 років. Їхня вигода у тому, що під час підключення до мережі буде транслюватись 10-секундне рекламне повідомлення».

Речник «Львівелектротрансу» додав: «Точка доступу буде доступна у межах вагону та автоматично пропонуватиметься пасажирам. Всі вагони із «Wi-Fi» позначені наклейками з відповідним знаком. Тестовий режим триватиме приблизно місяць, тому упродовж цього часу можуть виникати технічні несправності».

Про це повідомили сьогодні, 3 травня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини