У Трускавці презентували першу урбан-бібліотеку

17:48 19 січня 2017 р.

Фото до новини

Послугами переобладнаної на сучасний манер читальні зможуть користуватися близько 2000 відвідувачів.

У четвер, 19 січня, мешканцям Трускавця урочисто презентували нову урбан-бібліотеку. Послугами цієї переобладнаної на сучасний манер читальні зможуть користуватися близько 2000 відвідувачів.

Оновлені зали, комфортні умови, новітнє обладнання, передові технології – відтепер це все у вільному доступі трускавчан та гостей міста.

На презентацію першої урбан -бібліотеки завітав й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, а також представники місцевої влади та громадськість.

Цю урбан-читальню вдалося відкрити 980 тисяч гривень із Державного фонду регіонального розвитку й 110 тисяч гривень Трускавецької міської ради. Згідно з проектом, традиційну бібліотеку пострадянського зразка у місті перетворили на сучасну «урбаністичну».

Завдяки цьому громада міста отримала простір для реалізації цікавих, соціально-корисних, культурно-освітніх, інформаційних, пізнавальних та інших заходів. Також тут можна значно розширити комплекс бібліотечно-інформаційних послуг – організовувати круглі столи, конференції, семінари, майстер-класи, зустрічі з цікавими, видатними людьми, що приїжджають до Трускавеця, а також значно зекономити бюджетні кошти на комунальних послугах. 

У рамках проекту замінили вікна та вхідні двері на металопластикові, утеплили фасад. Крім того, реконструювали та відремонтували внутрішні стіни, підлогу та стелю; замінили існуючі внутрішні електромережі та електроопалення; облаштували санвузол та технічно-господарське приміщення; створили площадку для літньої тераси; відремонтували сходи та облаштували пандус; придбали техніку, обладнання, меблі.

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів