У трьох школах Львова планують відремонтувати басейни

16:15 9 липня 2019 р.

  • 0
  • 1128


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили, що цього року коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом у навчальних закладах міста є 28 басейнів, дев’ять із яких потребують капітального ремонту. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий проінспектував виконання будівельно-ремонтних робіт в школах №29 та №47, де облаштовують басейн, котрий не працював з 2005 року, та будують спортивний зал.

Андрій Садовий зазначив: «Для нас є важливим, аби біля кожної школи чи садочка був якісний спортивний майданчик, спортивний зал, де можливо – басейн. Бо окрім інтелектуальної складової у освітніх закладах, дуже важливою є фізична підготовка дітей. Таку спортивну інфраструктуру в навчальний час можуть використовувати освітні заклади, а після уроків – мешканці мікрорайону».

«Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько дев’яти мільйонів гривень. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн. гривень (для ремонту басейнів у СЗШ №86, №29 та №72)», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:10 19 липня 2019 р.

У Львові спростили зарахування дітей до садочків

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 19 липня, рішення «Про внесення знін до рішення виконкому №1190 «Про затвердження «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова» від 29 зрудня 2017 року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1533

11:15 17 липня 2019 р.

Бюджет Львівщини отримає кошти на реконструкцію спортмайданчика

Обласний бюджет Львівщини отримає один мільйон 750 тисяч гривень субвенції з державного бюджету на реконструкцію спортивного майданчика у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 486

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу