У трьох школах Львова планують відремонтувати басейни

16:15 9 липня 2019 р.

  • 0
  • 1290


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили, що цього року коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом у навчальних закладах міста є 28 басейнів, дев’ять із яких потребують капітального ремонту. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий проінспектував виконання будівельно-ремонтних робіт в школах №29 та №47, де облаштовують басейн, котрий не працював з 2005 року, та будують спортивний зал.

Андрій Садовий зазначив: «Для нас є важливим, аби біля кожної школи чи садочка був якісний спортивний майданчик, спортивний зал, де можливо – басейн. Бо окрім інтелектуальної складової у освітніх закладах, дуже важливою є фізична підготовка дітей. Таку спортивну інфраструктуру в навчальний час можуть використовувати освітні заклади, а після уроків – мешканці мікрорайону».

«Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько дев’яти мільйонів гривень. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн. гривень (для ремонту басейнів у СЗШ №86, №29 та №72)», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 19 вересня 2019 р.

У школах Львова впроваджуватимуть програму «Здорова постава»

У четвер, 19 вересня, на засіданні сесії ЛМР підтримали ухвалу «Про затвердження «Програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 369

10:55 18 вересня 2019 р.

У Львові буде фестиваль «Наукові пікніки»

У неділю, 29 вересня, з 12.00 до 17.00 перед «Центром Довженка» на проспекті Червоної Калини, 81 у Львові триватимуть «Наукові пікніки» – фестиваль науки та технологій від проекту «Lviv Open Lab» та «Центру Довженка».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 483

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу