У трьох школах Львова планують відремонтувати басейни

16:15 9 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили, що цього року коштом міста буде відремонтовано три басейни у школах.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Загалом у навчальних закладах міста є 28 басейнів, дев’ять із яких потребують капітального ремонту. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий проінспектував виконання будівельно-ремонтних робіт в школах №29 та №47, де облаштовують басейн, котрий не працював з 2005 року, та будують спортивний зал.

Андрій Садовий зазначив: «Для нас є важливим, аби біля кожної школи чи садочка був якісний спортивний майданчик, спортивний зал, де можливо – басейн. Бо окрім інтелектуальної складової у освітніх закладах, дуже важливою є фізична підготовка дітей. Таку спортивну інфраструктуру в навчальний час можуть використовувати освітні заклади, а після уроків – мешканці мікрорайону».

«Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько дев’яти мільйонів гривень. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено кошти в сумі 2,4 млн. гривень (для ремонту басейнів у СЗШ №86, №29 та №72)», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу