У трьох навчальних закладах Львова призупинили навчання

16:40 7 лютого 2019 р.

  • 0
  • 990


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові призупинили навчання в трьох навчальних закладах, зокрема, в початковій школі №53 та СЗШ №77 – до п’ятниці, а відсьогодні призупинено навчальний процес у в навчально-виробничому комплексі «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей» – до вівторка

Про це, як повідомили в четвер, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради, розповіла сьогодні під час брифінгу начальник управління освіти Зоряна Довганик. Чиновниця також зазначила: «Ми, зі свого боку, постійно моніторимо ситуацію щодо захворювання на кір. Звичайно, отримуємо ми інформацію і від батьків. Тому можемо сказати, що захворювання є хвилеподібним. До прикладу, коли діти після канікул повернулись на навчання, повернулись в організований колектив, то кількість захворілих почала збільшуватись».

Зоряна Довганик також поінформувала: «Ми припиняємо навчання для того, щоби перервати «ланцюг захворювання». Це можуть бути і окремі класи, де виявлена велика кількість дітей, які захворіли, і в цілих школах. Станом на зараз є призупинено навчання у трьох навчальних закладах: у 53-й школі, 77-й школі – до п’ятниці. І від сьогодні призупинено навчальний процес у НВК «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей» до вівторка. Ми збираємо щоденно оперативну інформацію, і за поданням керівників навчальних закладів ми дозволяємо призупинити навчання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:45 19 квітня 2019 р.

«Наукові фестини» розпочалися у Львові вп’яте

У п’ятницю, 19 квітня, в Національному університеті «Львівська Політехніка» розпочались фестини круглим столом «Зміна ролі університету в сучасному суспільстві» вже п’яті «Наукові фестини».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 111

15:32 18 квітня 2019 р.

У школі на Львівщині відновлюють басейн

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув у четвер, 18 квітня,хід будівельних робіт із реконструкції басейну Буської ДЮСШ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 732

12:48 18 квітня 2019 р.

У Львові розпочався «Форум професійної освіти»

50 закладів профтехосвіти беруть участь в уже другому «Форумі професійної освіти», який розпочався в четвер, 18 квітня, у виставковому центрі «Південний-Експо» на вулиці Щирецькій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 651