У трьох навчальних закладах Львова призупинили навчання

16:40 7 лютого 2019 р.

  • 0
  • 1074


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові призупинили навчання в трьох навчальних закладах, зокрема, в початковій школі №53 та СЗШ №77 – до п’ятниці, а відсьогодні призупинено навчальний процес у в навчально-виробничому комплексі «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей» – до вівторка

Про це, як повідомили в четвер, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради, розповіла сьогодні під час брифінгу начальник управління освіти Зоряна Довганик. Чиновниця також зазначила: «Ми, зі свого боку, постійно моніторимо ситуацію щодо захворювання на кір. Звичайно, отримуємо ми інформацію і від батьків. Тому можемо сказати, що захворювання є хвилеподібним. До прикладу, коли діти після канікул повернулись на навчання, повернулись в організований колектив, то кількість захворілих почала збільшуватись».

Зоряна Довганик також поінформувала: «Ми припиняємо навчання для того, щоби перервати «ланцюг захворювання». Це можуть бути і окремі класи, де виявлена велика кількість дітей, які захворіли, і в цілих школах. Станом на зараз є призупинено навчання у трьох навчальних закладах: у 53-й школі, 77-й школі – до п’ятниці. І від сьогодні призупинено навчальний процес у НВК «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей» до вівторка. Ми збираємо щоденно оперативну інформацію, і за поданням керівників навчальних закладів ми дозволяємо призупинити навчання».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 12 липня 2019 р.

У школах Львова буде домедична допомога

Депутати Львівської міської ради затвердили програму «Домедична допомога: компетентності для життя», за якою учнів та педагогів львівських шкіл навчатимуть, як надавати невідкладну медичну допомогу у критичних ситуаціях, а для шкіл придбають тренажери для штучного дихання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 480

14:15 11 липня 2019 р.

На Львівщині організували для студентів літню школу

5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 549