У соцмережі LinkedIn - 259 млн осіб

10:51 30 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3205


Фото: consulting-ua.com

У соціальній мережі LinkedIn збільшилася кількість користувачів на 38% - до 259 млн осіб, причому значна їх частина для виходу в мережу використовує мобільні пристрої. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Виторг компанії в ІІІ кварталі 2013 року зріс на 56% щодо III кварталу 2012 р. - до 393 млн. Скоригований дохід склав 39 центів на акцію. Зі свого боку, аналітики Уолл-стріт уважають, що цей показник буде на рівні лише 32 центи на акцію при 385,4 млн дол. виторгу. Однак через високі витрати у III кварталі, LinkedIn відзвітувала з чистим збитком у розмірі 3,4 млн дол.

Інвестори - не в захваті від таких результатів. Унаслідок цього акції LinkedIn впали на кілька відсотків, що спричинило за собою зниження прогнозу на останній квартал 2013 р. Але за рік акції компанії зросли на 114%.

У 2014 р. професійна соціальна мережа, призначена для пошуку і встановлення ділових контактів, планує збільшити чисельність мобільних користувачів до показника в 50% від загальної кількості відвідувачів свого сервісу.

На підтвердження цих планів LinkedIn представила дві нові мобільні програми для фахівців з підбору персоналу і роботодавців.

Перша з них - Mobile Work With Us дозволяє компаніям розміщувати оголошення про вільні вакансії на своїй сторінці в LinkedIn. Друга - Recruiter Mobile розроблене, щоб допомогти хедхантерам простіше залучати шукачів.
 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 19 вересня 2019 р.

У школах Львова впроваджуватимуть програму «Здорова постава»

У четвер, 19 вересня, на засіданні сесії ЛМР підтримали ухвалу «Про затвердження «Програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 534

Останні новини

У Львівській облраді буде позачергова сесія

Блокування торгівлі з окупантами на Львівщині триває

На Львівщині звільнили затриманих блокувальників торгівлі з окупантами

Борчиня зі Львова здобула олімпійську ліцензію

У Львові відбулася урочиста хода людей поважного віку

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу