У школярів розпочалися перевірочні контрольні

09:40 13 листопада 2013 р.


Фото: svetlana319.blogspot.com

Сьогодні старшокласники відповідатимуть на запитання тестів з історії України, а п'ятикласники – з математики.

Як повідомляють 13 листопада «Вести», вчора українські школярі почали писати контрольні, за результатами яких міністерство освіти та науки розробить програму навчання на майбутнє. Щоправда, тестування стосується тільки 5- та 10-класників. Так, старшокласники вчора здавали першу свою контрольну (виконані у вигляді тестів) з української мови, 

Сьогодні ж, 13 листопада, їх чекає історія України. А п'ятикласники напишуть тести з математики.

Натомість у четвер перевірять знання тільки 10-класників з геометрії. Також на дітей чекають контрольні « зрізи»  з іноземних мов, основ здоров'я, історії, хімії, фізики та географії.

Моніторинг триватиме до 12 грудня. Тим часом у випускників почалися перші випробування. З 1 листопада розпочалася реєстрація на проходження пробного ЗНО.

Подати заявку можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. А випробувати свої знання в тестах старшокласники зможуть у березні.

Міністерство освіти вже визначило перелік предметів на зовнішньому тестуванні в 2014 році. Вступники до вищих навчальних закладів зможуть скласти тести з 11 предметів: українська мова та література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, зарубіжна література та одна з іноземних мов (на вибір): англійська, німецька, французька або іспанська.

Якщо раптом стануться якісь зміни по ЗНО, інформація про це надійде по СМС старостам класів та викладачам, які повинні будуть поінформувати інших.

Як повідомляв «Щоденний Львів», голови ЛОДА та їхні заступники не пишуть диктанти з української мови.

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

20:57 14 вересня 2021 р.

20 шкіл Львівщини з 17 територіальних громад одержать 40 млн грн (список): найбільше - у Зубрі

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу