У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

09:46 8 квітня 2021 р.

Фото до новини

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Про це повідомила начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, пише Dailylviv.

«Одним із стратегічних напрямків розвитку освіти на 2021 рік є завершення ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти. В першу чергу мова йде про завершення ремонтів на вул. Медової Печери, де буде відкрито 7 груп, продовження робіт на вул. Виговського (6 груп), на вул. Клепарівській (4 групи), на вул. Дністерській (4 групи), також ми відремонтуємо ще 2 групи та харчоблок у «Будинку школярів», де  раніше було  відкрито 4 групи, які успішно відвідують діти. Також заплановано у 2021 році відкрити 18 груп у ЗДО на вул. Малоголосківська, 34 – садочок, який для міста будуть забудовники.

Плануємо завершити ремонт садочку на вулиці Грушевського у селищі Рудно (3 групи). Окрім того ми оголошуємо торги на будівництво нового закладу дошкільної освіти на вул. Білогорща.

Всі ці садочки зможуть  додатково забезпечити дошкільною  освітою – 700 дітей у різних мікрорайонах міста», – розповіла Зоряна Довганик.

У 2020 році у закладах дошкільної освіти Львова було відкрито 19 додаткових груп повного дня. Також минулого року розпочали роботу 18 груп короткотривалого перебування. До садків міста зараховано 8350 дітей.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів