У навчальному центрі Нацгвардії на Львівщині ропочалися іспити

13:00 30 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Упродовж перших двох днів понад тисячу військовослужбовців військової служби за контрактом базового рівня навчання та військовослужбовців строкової служби показали свої досягнення під час здачі іспиту з фізичної підготовки.

«У навчальному центрі Національної гвардії України почались випускні іспити для курсантів навчальних підрозділів. Для приймання іспитів до Золочева прибула комісія у складі офіцерів Головного управління Національної гвардії України на чолі з начальником управління бойової та спеціальної підготовки ГУ НГУ – генерал-майором Олегом Гарчу», – повідомили сьогодні, 30 вересня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли:

«Упродовж перших двох днів понад тисячу військовослужбовців військової служби за контрактом базового рівня навчання та військовослужбовців строкової служби показали свої досягнення під час здачі іспиту з фізичної підготовки. Перед здачею іспиту з вогневої підготовки начальник навчального центру, полковник Михайло Кулик, за рішенням командувача Національної гвардії України нагородив курсанта 2-го навчального батальйону солдата строкової служби Павла Федінчука (військова частина 3027) грошовою премією за високі показники у виконанні практичних стрільб.

Військовослужбовці навчальних батальйонів та рот також показали високий рівень знань, вмінь та навичок під час здачі спеціальної, стройової та тактичної підготовки. В очікуванні кращих результатів гвардійці крок за кроком наближаються до того моменту, коли їм будуть вручені посвідчення про закінчення Навчального центру Національної гвардії України».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу